Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Wybrane oferty najlepszych parabanków.

Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Postautor: czesterski » 24 kwie 2017, 7:20

Interesuje nas dokładnie taka pożyczka, jaka została opisana w tytule artykułu.
Ile można dostać? Czy 10 tysięcy dla firmy, która nigdy nie brała pożyczek jest realne?
Dochody są wykazywane. BIK wolelibyśmy nie sprawdzać...
czesterski

Re: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Postautor: juratos » 25 kwie 2017, 7:17

Jesli 10k wam faktycznie wystraczy to śmiało próbuj z BOSS Pożyczka. Na 99 proc. środki wam przyznaja, no chyba że mocno nabroiliście. Mogą wymagać wykazania jakichkolwiek dochodów, ale np. BIK nie sprawdzają. Ogólnie możesz liczyć na dobre warunki i długi okres na spłatę.
juratos

Postautor: czesterski » 26 kwie 2017, 7:25

Żadnych kosztów dodatkowych? To co wychodzi z kalkulacji na stronie to już całkowita kwota? Nic więcej później się nie pojawi?
Czy jeszcze jakiekolwiek inne oferty do porównania? Coś konkretnego? Będziemy wdzięczny za każdy przyklad.
czesterski

Postautor: juratos » 27 kwie 2017, 7:28

Nie ma kosztów dodatkowych - to co wychodzi w RRSO, to całkowite koszty zobowiązania. To mamy akurat zweryfikowane. Na lepszych warunkach pożyczki na firmę nie dostaniecie - ale jak chcesz to porównujcie z innymi ofertami.
juratos

Postautor: czuberski » 28 kwie 2017, 7:23

Sprawdziłem tą pożyczkę kilka dni temu. Nie ma żadnych kosztów dodatkowych, spłacasz tyle, ile wychodzi z kalkulacji.
Mam już całą rozpiskę do spłaty, pożyczkę przyznano nam wczoraj, środki już są. Jeśli gdziekolwiek oferują lepsze warunki, to ja nic o tym nie wiem.
czuberski

Postautor: poreski » 04 maja 2017, 10:46

Ktoś mi potwierdzi, że przy Boss Pożyczka nie pojawiają się później żadne koszty dodatkowe? Wszystko zamyka się w tym, co pokuje kalkulator?
poreski

Postautor: czuberski » 08 maja 2017, 7:25

Nie ma żadnych kosztów dodatkowych - po akceptacji wniosku przyszła dokładnie taka rozpiska spłaty pożyczki, jaką widzieliśmy w kalkulacji. W sensie - takie same raty, identyczne RRSO. Czy znajdziesz coś na lepszych warunkach? Tylko w bankach, ale tutaj wymagania będą bez porównania wyższe. Przede wszystkim trzeba wykazać jakieś dochody.
czuberski

Postautor: relo » 28 maja 2017, 7:16

ta, jasne - dwa tematy wyżej ta sama osoba pisze, że bazy sprawdzają i podkreśla, że muszą być czyste, a tu nagle zaprzecza sama sobie i o to bez zająknięcia.
SPAM i płatne pisanie postów.
relo

Wróć do Pożyczki pozabankowe