Ulubiony kantor internetowy.

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: Alojz » 17 maja 2018, 23:18

Mój ulubiony kantor to stacjonarny, ten na przeciwko bloku w pasażu handlowym, ładna Pani tam obsługuje i dlatego:D Przyjdę, uśmiechnę się, pogadam "o pogodzie" ale i tak waluty nie kupię nawet jak pani jest bardzo miła, bo w internetowym Pluskantor.pl mam o wiele taniej i nie komplikuje sobie sprawy na etapie płatności w walucie, po prostu z Pluskantora szybkie przelewy realizuję i nie generuje mi to zbędnych kosztów.
Alojz

Postautor: Blankt » 28 maja 2018, 23:11

Ze zbyt wielu kantorów internetowych nie korzystałam, jedynie na początku jak się pojawiły parę z rzędu przetestowałam powiedzmy żeby jakiś dla siebie dopasować, miec pod ręką pewną usługę, no i tak już kilka lat z rzędu pozostaję przy Amronet, tym samy ten mogę polecić skoro tak długo jestem zadowolona z usług.
Blankt

Postautor: inqs » 14 cze 2018, 20:34

A ja mam mały dylemat, bo ie jeden dobry kantor w necie poznałem -oczywiści e w praktyce. Ale chyba jednak bym był najbardziej za Gieldawalut.com, wyceniają ostatnio bezkonkurencyjnie i och promocja jest fajna, bo trwa aż miesiąc, a 80% zniżki na prowizję to całkiem sporo prawda..
inqs

Postautor: stanp » 21 cze 2018, 19:45

Zdaję sobie sprawę z tego, że przy takiej ilości e-kantorów jaka u nas działa można mieć dylemat.Z tym że ja mam przekonanie do jednaj konkretnej firmy. Pluskantor.pl sprostał wszelkim moim oczekiwaniom. Konsekwentnie się więc trzymam tego e-kantoru i nie porównuję już z innymi skoro jest wszystko dobrze.
stanp

Postautor: huczu » 23 cze 2018, 7:23

Kiedyś kantor internetowy był jeden i każdy na Cinkciarzu wymieniał, teraz tych ekantorów jest masa i ścigają się kursami. Pytanie tylko czy jest sens sprawdzać wszędzie jaki jest kurs przed wymiana, bo różnice w kursach to kilka groszy a przecież przy małej kwocie to aż takiego znaczenia nie ma.
huczu

Postautor: Rozek » 25 cze 2018, 9:07

Nawet nie kilka groszy - często jest to jeszcze mniej. Dlatego ja odkąd pamiętam korzystam z Cinkciarza, podobnie jak ty. Jak coś jest dobre, to po co to zmieniać?
Rozek

Postautor: palino » 04 lip 2018, 19:18

Może nie mam ulubionego kantoru, ale za to mam kantor sprawdzony i godny zaufania - czyli Pluskantor.pl. Wymieniam u nich pieniądze już od paru miesięcy (a w miesiącu muszę nawet kilkakrotnie korzystać z ich usług) i zawsze jestem zadowolony. Wszystko na najwyższym poziomie.
palino

Postautor: Efa » 05 lip 2018, 21:49

Ulubiony może być kolor, napój, ale nie kantor- jakoś to określenie nie pasuje mi po prostu do usługi finansowej. Śmiało mogę natomiast powiedzieć, że bardzo dobrze mi się współpracuje z kantorem Amronet, jakość usługi oceniam naprawdę wysoko, bo i szybkość jest odpowiednia i kontakt z infolinią świetny, a ceny- sami sprawdźcie najlepiej:)
Efa

Poprzednia

Wróć do Pomoc dla zadłużonych