Ulubiony kantor internetowy.

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: Signmon » 20 mar 2018, 21:01

Bankowe kantory mogą się wyróżniać funkcjonalnością na dobrym poziomie i bezpieczeństwem ale żaden jak spojrzałem na ceny nie ma tak korzystnych jak Amronet.pl:)
Signmon

Postautor: Waldemar » 23 mar 2018, 10:09

Jest jeden który ma równie dobre. To Kantor Ekspert ;)
Waldemar

Postautor: Krasny » 29 mar 2018, 22:31

Niedawno zacząłem wymieniac w ten sposób walutę. Na razie w Pluskantor.pl na który namiar dostałem od kumpla. Wszystko idzie sprawnie, bez zbędnych ceregieli na jasnych zasadach, niski spread i żadnych prowizji. Przewalutowania bardzo oszczędne, możliwe że będzie to mój ulubiony kantor, spisuje się świetnie.
Krasny

Postautor: kosmacz » 10 kwie 2018, 20:52

Na daną chwilę gieldawalut.com, wspomagam rodziców zarobkami z zagranicy , mogę za pośrednictwem tej platformy zarówno dokonać przewalutowania jak i wyslać za darmo PLN na ich konto.
kosmacz

Postautor: huczu » 16 kwie 2018, 15:33

A czy ktoś z Was może korzystał z transakcji społecznościowych na Cinkciarzu? Standardowo zawsze wymieniałam walutę w kantorze stacjonarnym. Ale ostatnio siostra podpowiedziała, by założyć konto na Cinkciarz.pl i wymieniać walutę w formie społecznościowej. Podobno bez prowizji i kosztów. Ktoś wie jak to działa w rzeczywistości?
huczu

Postautor: koJ(ot) » 20 kwie 2018, 22:19

Społecznościowo wymieniałem ale przez Amronet, można zaoszczędzić więcej korzystając z takiego modelu przewalutowania, bo kurs samemu się proponuje. Ale najlepsze jest to, że jeśli np. nie chcesz czekać na przeciwstawną ofertę innego klienta bądź po prostu nie możesz czekać, Amronet udostępnia też przewalutowanie od ręki po kursie platformy- od rynkowego różni się on tak minimalnie, że i tak wychodzę bardzo korzystnie na takiej transakcji.
koJ(ot)

Postautor: huczu » 21 kwie 2018, 13:57

No to by się w sumie opłacało. Ja i tak na Cinkciarzu wymieniam walutę by zapłacić ratę kredytu. Więc jak zasilę sobie portfel walutowy szybciej, to jest szansa, że będę mieć czas na znalezienie korzystnej dla siebie kwoty kursu i dokonanie transakcji. I podobno z tego co piszą bez prowizji itp. Przy obecnym kursie franka to opłacalne.
huczu

Postautor: waszka » 29 kwie 2018, 23:39

Najlepiej wybrać kantor który nie pobiera prowizji, np. pluskantor.pl nie obciąża tym kosztem transakcji. Na oko łatwo jest już ocenić czy się w danej chwili oplaca kupić walutę. Przyznam, że nie zdarzyło się jeszcze aby kurs mi nie odpowiadał. Lubię też ten kantor za szybkość realizacji i księgowania jak zasilam portfel.
waszka

Postautor: Jalinka » 08 maja 2018, 20:05

Parzyłam ostatnio jak to wygląda na platformie Giełdawalut. No i tak, prowizję pobiera, jednak poniżej 0,2% (doczytałam że cashback od standardowych 0,2% daje upust), kursy są mega konkurencyjne. Jak ktoś korzystał będę wdzięczna za informacje na ile w praktyce opłaca się kupować walutę przez gieldawalut.com. Potrzebuję kupić USD już w czerwcu.
Jalinka

Postautor: ofka » 15 maja 2018, 21:29

Ja przewalutowanie musisz mieć na czerwiec, śmiało możesz na Gieldawalut.com po kursie własnym zlecić. Chyba że po prostu wolisz wariant natychmiastowej wymiany- kurs jaki aktualnie widzisz na platformie. Ja korzystam z usług giełdy od prawie roku, solidnie podchodzą do sprawy, bez opieszałości, bez obciążeń jakimiś kosztami drobnym druczkiem ujętymi w regulaminie, bez blokad i limitów. Po prostu uczciwa platforma kantorowa, całkiem wygodna w użytkowaniu.
ofka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pomoc dla zadłużonych