Ulubiony kantor internetowy.

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: Signmon » 20 mar 2018, 21:01

Bankowe kantory mogą się wyróżniać funkcjonalnością na dobrym poziomie i bezpieczeństwem ale żaden jak spojrzałem na ceny nie ma tak korzystnych jak Amronet.pl:)
Signmon

Postautor: Waldemar » 23 mar 2018, 10:09

Jest jeden który ma równie dobre. To Kantor Ekspert ;)
Waldemar

Postautor: Krasny » 29 mar 2018, 22:31

Niedawno zacząłem wymieniac w ten sposób walutę. Na razie w Pluskantor.pl na który namiar dostałem od kumpla. Wszystko idzie sprawnie, bez zbędnych ceregieli na jasnych zasadach, niski spread i żadnych prowizji. Przewalutowania bardzo oszczędne, możliwe że będzie to mój ulubiony kantor, spisuje się świetnie.
Krasny

Postautor: kosmacz » 10 kwie 2018, 20:52

Na daną chwilę gieldawalut.com, wspomagam rodziców zarobkami z zagranicy , mogę za pośrednictwem tej platformy zarówno dokonać przewalutowania jak i wyslać za darmo PLN na ich konto.
kosmacz

Postautor: huczu » 16 kwie 2018, 15:33

A czy ktoś z Was może korzystał z transakcji społecznościowych na Cinkciarzu? Standardowo zawsze wymieniałam walutę w kantorze stacjonarnym. Ale ostatnio siostra podpowiedziała, by założyć konto na Cinkciarz.pl i wymieniać walutę w formie społecznościowej. Podobno bez prowizji i kosztów. Ktoś wie jak to działa w rzeczywistości?
huczu

Poprzednia

Wróć do Pomoc dla zadłużonych