Skąd wziąć pieniądze od osoby prywatnej

Dział dla prywatnych inwestorów.

Skąd wziąć pieniądze od osoby prywatnej

Postautor: pegas » 06 sty 2013, 20:22

Mam ostatnio duże problemy finansowe i na nic mi nie starcza kasy pomimo tego, że mam stałą pracę. Mój budżet rodzinny zabija rata kredytu mieszkalnego. Niestety koszty kredytowej przekraczają połowę dochodu w rodzinie i nie możemy dostać innego kredytu gotówkowego w banku. Do pożyczek w para bankach jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona dlatego szukam odpowiedniej osoby, która pożyczy mi dosłownie 600 złotych. Gdzie mogę takie osoby znaleźć?
pegas

Prywatna pożyczka do domu

Postautor: ibisz » 06 sty 2013, 20:23

Ciekawi mnie to, czy oprócz portali z pożyczkami można zaciągnąć prywatną pożyczkę w inny sposób. Może istnieje jakaś spółdzielnia zrzeszająca osoby dysponujące nadwyżką finansową. Nie chodzi mi tutaj o żadnych lichwiarzy tylko o regulowany w jakiś sposób rynek. Jeśli są chwilówki z dostawą do domu to może w ten sam sposób dostarczane są pożyczki prywatne.
ibisz

Pożyczka prywatna Pożycz.pl

Postautor: dzik » 06 sty 2013, 20:38

Zdecydowanie warto zajrzeć na portal Pożycz.pl. Po pierwsze wszystkie pożyczki udzielane są bez BIK i BIG. Środki pieniężne można pożyczyć dosłownie na dowolny cel. Portal ruszył z działalnością 20 stycznia ubiegłego roku. Co ciekawe projekt jest współfinansowany ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Prowizja od 1 procent. Jeśli ktoś chce zainwestować pieniądze w pożyczki to zyska więcej niż na najlepszej lokacie terminowej w banku. Na Pożycz.pl można zarobić średnio 16 procent w skali roku.
dzik

Pożyczka prywatna Finansowo.pl

Postautor: xenna » 06 sty 2013, 20:43

Portal Finansowo.pl zaliczany jest do grona największych serwisów pożyczek społecznościowych w Polsce. W sumie portal pośredniczył już w pożyczkach udzielonych na łączną kwotę 57 milionów złotych. Dla mnie ta liczna robi ogromne wrażenie biorąc pod uwagę 4 letni okres działalności. Na Finansowo.pl można zdobyć szybką gotówkę w kwocie od 50 do 2 000 złotych. Okresy spłaty pożyczek prywatnych wynoszą od 7 dni do 12 miesięcy
xenna

Re: Skąd wziąć pieniądze od osoby prywatnej

Postautor: nessaa » 05 lip 2017, 13:29

Akurat jakoś mam ostatnio taki czas że dużo pożyczek biorę różnych. Ostatnią chwilówkę znalazłem na stronie . Tutaj mają dużo różnych ofert od znanych firm choćby z reklam telewizyjnych. Można łatwo sobie ustawić wyszukiwanie pod konkretną kwotą i czas spłaty. Ja wniosek składałem online, ale jak ktoś woli to można też telefonicznie wszystko załatwić. Przy chwilówkach to teraz na pieniądze czeka się w zasadzie parę chwil.
nessaa

Wróć do Pożyczki prywatne