Potrzebuję pilnie pieniędzy

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Potrzebuję pilnie pieniędzy

Postautor: Dłużnik » 13 gru 2012, 12:18

Moje długi wymknęły mi się spod kontroli i nie jestem już w stanie chyba nic zrobić żeby nie zostać zlicytowany przez komornika. Nabrałem sporo pożyczek jak urządzałem mieszkanie, a teraz zostałem chwilowo bez pracy i muszę pilnie pożyczyć większą sumę ok 20 tys. zł żeby spłacić tym wszystkie pożyczki i mieć tylko 1 normalny kredyt do spłącania z odroczoną spłatą. Pomóżcie zadłużonemu i poradźcie gdzie można szybko dostać taką dużą pożyczkę dla zadłużonych?
Dłużnik

Muszę pilnie pożyczyć kasę

Postautor: ktoś » 01 sty 2013, 0:06

grunt pali mi się pod nogami i naprawdę muszę dostać jakąś bardzo pilną pożyczkę pomimo tego , że nie mam dobrego biku. Musimy mieć na już drugi samochód bo mieszkamy na wsi ok 20 km od miasta a ja nie jestem w stanie wozić żony i dzieci każdego dnia tam gdzie potrzeba. Tylko, że podobno nie mam dobrego biku i już wiem, że nie mam co liczyć na żaden polski bank. Chcę szybko dostać gdzieś pożyczkę żeby zakupić auto i najważniejsze jest to, że mam konkretną bryczkę na oku i nie chcę żeby przepadło zanim uda mi się zdobyć całą wymaganą pożyczkę.
ktoś

Chcę szybko dostać gotówkę na dziś

Postautor: balowicz » 01 sty 2013, 10:19

Ja wiem, że jest dzisiaj 1 stycznia i nie będzie łatwo pożyczyć gdzieś nawet 300 zł ale ja po prostu muszę mieć pieniądze do wieczora żeby zatankować paliwo i pojechać do pracy do Niemiec. Co by się nie działo to jutro muszę być w pracy bo mogą mnie wywalić, a skończyła mi się kasa podczas sylwestra bo przyznam że dość ostro popłynąłem i zabalowaliśmy z kumplami na mieście do rana. Gdzie można szybko pożyczyć kasę nawet w dzień wolny od pracy? Oddam za miesiąc od razu po wypłacie, a nie zarabiam mało więc nie ma obawy. Kasa potrzebna mi jest najlepiej od zaraz i na rękę bo wtedy mógłbym wcześniej wyjechać i porządnie się już przed pracą na miejscu wyspać.
balowicz

Pilna pożyczka potrzebna

Postautor: zadłużony » 04 sty 2013, 9:24

Święta były naprawde udane i cała rodzina jest bardzo zadowolona z wspólnie spędzonego czasu przy wigilijnym stole. Niestety przez to zabraknie pieniędzy na wszystkie opłaty w tym miesiącu za mieszkanie, wodę, prąd i gaz więc gdzie muszę natychmiast pożyczyć żeby nie narobić sobie zaległości. Dosłownie jest mi potrzebne 1 tys. zł na 2 miesiące bo na koniec lutego dostanę premię i od razu oddam całość.
zadłużony

Niespodziewane wydatki – jak sobie z nimi poradzić?

Postautor: poszukiwacz » 05 sty 2013, 20:59

Niespodziewana awaria samochodu, zapomniany rachunek, awaria sprzętu gospodarstwa domowego – takie i podobne im sytuacje przytrafiają się od czasu do czasu każdemu z nas. Chcąc nie chcąc, musimy się jak najszybciej uporać z tego rodzaju problemami – nie możemy sobie pozwolić na to, by z tym zwlekać. Są pewne wydatki, których nie da się odłożyć na później, natychmiastowa reakcja z naszej strony jest zatem konieczna w takich przypadkach. Często jednak nie dysponujemy odpowiednią ilością pieniędzy.
Firmy pożyczkowe oferują nam szybki i prosty sposób na pozyskanie potrzebnej gotówki. Chodzi tutaj o chwilówki, które od paru już lat biją na rynku rekordy popularności wśród dostępnych produktów finansowych. Z uwagi na uproszczone formalności (brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej, brak obowiązku dostarczania zaświadczenia o dochodach itp.) chwilówki odznaczają się powszechną dostępnością. Pozytywne rozpatrzenie wniosku w tej sprawie nie zależy od tego czy ktoś ma wysoką zdolność kredytową, czy niekoniecznie.
Gotówka zostanie nam wypłacona praktycznie od ręki, dzięki czemu z zaistniałymi trudnościami poradzimy sobie na bieżąco. Musimy tylko pamiętać, że należność będzie trzeba spłacić dosyć szybko – firmy pożyczkowe dają na to klientom przeważnie od dwóch tygodni do miesiąca. Gdyby pojawiły się jakieś kłopoty, okres spłaty może ulec wydłużeniu, ale wówczas przyjdzie nam za to dodatkowo zapłacić. Pomimo tego, że w obliczu pilnych potrzeb finansowych jesteśmy pod dużą presją, dajmy sobie chociaż dzień na przejrzenie ofert.
poszukiwacz

Gdzie szybko dostanę gotówkę

Postautor: marian » 06 sty 2013, 13:22

Jak ktoś nie myślał zawczasu i przewalał kasę na święta bez wnikania w to co będzie po świętach i nowym roku to teraz będzie musiał za to słono zapłacić. Każda pożyczka chwilówka którą można mieć bardzo szybko będzie najzwyczajniej w świecie potwornie droga. Właściciele parabanków dających chwilówki przez internet, bez sprawdzania w bazach bik i innych rejestrach dłużników dobrze wiedzą, że sa praktycznie jedynymi podmiotami mogącymi w ekspresowym tempie wspomóc nas pożyczką i zarabiają na tym krocie. Nie ma się co im dziwić bo oczywiste jest, że każdy chce się dorobić na tym na co aktualnie pozwala rynek.
Jak potrzebujesz pilnej gotówki żeby przeżyć do pierwszego to zaloguj się na vivus.pl lub jakiś inny portal i jutro będziesz mieć na koncie nawet 2 tys. zł. Kwestia opłat za taki komfort to juz oddzielna bajka ... :)
marian

Jak sobie radzić z bieżącymi kłopotami finansowymi?

Postautor: ktoś » 10 sty 2013, 16:43

Finansowe zobowiązania Polaków systematycznie rosną. Przybywa nam rachunków, które musimy opłacać, nierzadko też mamy bardzo poważne trudności z terminowym uiszczaniem rat kredytów bankowych. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponoszą wysokie koszty utrzymania, które niestety mają się nijak do naszych zarobków – przepaść pomiędzy tym, co zarabiamy, a ile wydajemy miesięcznie na zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb systematycznie się pogłębia.
Coraz częściej rozglądamy się zatem za źródłami pozyskiwania dodatkowych środków, przy czym przeważnie nie interesują nam duże sumy. Niekiedy zabraknie 200 złotych, by zapłacić rachunek. Ludzie nie powinni mieć tego typu problemów, a jednak żyjemy w takim kraju, gdzie jest to na porządku dziennym. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe, w ofercie których znaleźć możemy między innymi chwilówki. Zostały one stworzone właśnie po to, by klienci firm pożyczkowych mogli się uporać z bieżącymi płatnościami.
Otrzymanie chwilówki nie jest skomplikowaną sprawą, ponieważ firmy pożyczkowe nie wymagają przy tej okazji zaświadczeń o dochodach, nie sprawdzają też klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Wszelakie procedury zostały w tym przypadku ograniczone do najbardziej niezbędnego minimum, w związku z czym na wypłatę środków można liczyć jeszcze w dniu złożenia wniosku – decyzja w jego sprawie zapada bardzo szybko. Decydując się na chwilówkę, musimy pamiętać jednak o tym, że na spłacenie tej pożyczki nie będziemy mieć zbyt wiele czasu, maksymalnie miesiąc.
ktoś

Szukam małej pożyczki

Postautor: konto » 15 sty 2013, 14:19

Niestety, ale przy aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce taka sytuacja jest całkiem normalna.
Coraz więcej ludzi traci zatrudnienie, a przecież w jakiś sposób należy opłacać rachunki, znajdować pieniądze na jedzenie i pokrycie kolejnych zobowiązań, prawda?
Dla firm pożyczkowych teraz nadejdą idealne czasy - masa klientów zainteresowanych ofertą. Zobaczymy tylko do czego to doprowadzi w społeczeństwie.
konto

Re: Potrzebuję pilnie pieniędzy

Postautor: tomnek » 26 cze 2014, 9:50

polecam ci lendon.pl - bardzo szybko wydają decyzję o przyznaniu pożyczki a przelew następuje praktycznie chwilę później :)
tomnek

Re: Potrzebuję pilnie pieniędzy

Postautor: hania » 26 sie 2014, 11:42

tomnek pisze:polecam ci lendon.pl - bardzo szybko wydają decyzję o przyznaniu pożyczki a przelew następuje praktycznie chwilę później :)

To prawda. W Lendon szybko się załatwia wszystko. Ja potrzebowałam pilnie na naprawę samochodu i bez problemu dostałam. Z resztą można poczytać o nich w internecie, ja ich własnie tak znalazłam przez komentarze na różnych forach
hania

Następna

Wróć do Pomoc dla zadłużonych