www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Informacje i oferty dla bikowców.

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Postautor: Solka » 17 wrz 2013, 18:00

Pozytywne jest nie tylko oprocentowanie. Są też inne plusy:
"Ale procenty to nie wszystko. Do swoich kart kredytowych Vanquis Bank dołącza kilka ciekawych gadżetów, których nie powstydziłyby się największe banki kredytowe w Polsce. Mam na myśli Opcję Odroczenia Płatności (OOP), która daje posiadaczowi kredytu w Vanquis Banku dodatkowy element poczucia bezpieczeństwa. OOP występuje w trzech wariantach. Najszerzej zakrojony obejmuje pełne zamrożenie rachunku kredytu na maksymalnie rok. Takie zamrożenie oznacza, że nie musisz spłacać zadłużenia, a bank nie dolicza żadnych dodatkowych odsetek. Po prostu na rok zapominasz o długu i płatnościach rat. Jest tylko jedno "ale" - przez cały okres korzystania z OOP bank dorzuca dodatkową opłatę w wysokości 1,99% miesięcznie od salda zadłużenia. To oznacza, że ostatecznie saldo kredytu po "odmrożeniu" jest znacznie wyższe, niż przed całą operacją. W banku tłumaczą, że opłata musi być, żeby klienci nie nadużywali opcji "zamrażania" i nie traktowali Vanquis Banku jak dostawcy opcji darmowego przedłużenia spłaty kredytu. Uważam OOP za bardzo fajny gadżet, ale cena sięgająca 24% wartości długu rocznie jest bardzo wysoka, zwłaszcza że skorzystanie z zamrożenia rachunku jest dostępne tylko po dostarczeniu bankowi dowodów na szczególną okoliczność, która uzasadniałaby karencję w spłacie długu: ciężką chorobę, niepełnosprawność, wypadek, pobyt w szpitalu, śmierć bliskiej osoby, zwolnienie z pracy, zniszczenie mieszkania. "
Solka
 

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Postautor: Kicka » 17 wrz 2013, 19:48

W takim razie na jakich warunkach można wziąć kartę kredytową w naszych, polskich bankach? Skoro tak chwalą ten brytyjski bank- to może nasze karty kredytowe są znacznie droższe. Macie jakąś kartę kredytową? Jakie koszty ponosicie?
Kicka
 

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Postautor: Solka » 18 wrz 2013, 6:28

Np. w mbanku można uzyskać kartę kredytową na takich warunkach:
"Dla Klientów wnioskujących o kredyt w kwocie do 1500 PLN. Kwota kredytu 1 500 PLN, czas obowiązywania umowy 12 m-cy, roczne oprocentowanie nominalne 9,90%, opłata za wydanie karty 0 PLN, RRSO 10,39%, całkowita kwota kredytu 1 500 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 1 581,66 PLN. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 26.08.2013 r."
Solka
 


Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Postautor: Solka » 18 wrz 2013, 8:38

Mają możliwość odroczenia spłaty. Oni nazywają to wakacjami w spłacie. W atutach swojej karty piszą o tym:
"kartą kredytową mBanku możesz płacić za zakupy w sklepach tradycyjnych i przez internet
9,9% niskie oprocentowanie przez pierwsze 12 miesięcy i 0 zł za wydanie karty
"wakacje w spłacie" - do 54 dni od zakupów bez odsetek"
Solka
 

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Postautor: Molka » 18 wrz 2013, 9:48

Również w banku pocztowym mają w ofercie kartę kredytową. Jednak w tym przypadku korzystanie z karty jest dużo droższe. Zobaczcie:
"RRSO w rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12.05.2011 r. z poźn. zm. wynosi 21,88% przy założeniach:
limit kredytowy 2000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystany w całości w dniu generowania pierwszego zestawienia miesięcznego w wyniku dokonania operacji bezgotówkowej, zadłużenie spłacane wraz z opłatami i odsetkami w terminach wymaganej spłaty w ratach równych 100 zł, ale nie większych niż pozostałe do spłaty zadłużenie, do dnia spłaty ostatniej raty kredytu Posiadacz nie dokona żadnych innych wpłat ani operacji kartą, oprocentowanie zmienne 14% w stosunku rocznym, Klient posiada ROR w Banku, nie korzysta z usług dodatkowych i promocji, nie zostanie wydana karta dodatkowa, opłaty i prowizje związane z wydaniem i obsługą karty wyniosą: opłata za wydanie karty 0 zł, opłata miesięczna za kartę 4 zł/m-c , prowizja 0 zł. Całkowity koszt kredytu dla powyższego reprezentatywnego przykładu wynosi 445,33 zł przy założeniu, że Umowa będzie obowiązywać przez 3 lata, w tym odsetki 305,33 zł, suma miesięcznych opłat za kartę w założonym okresie obowiązywania Umowy 140 zł . Całkowita kwota do zapłaty 2 445,33 zł. "
Molka
 

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Postautor: Palka » 18 wrz 2013, 10:29

Myślę, że w poszukiwaniu taniej karty kredytowej warto się przyjrzeć rankingowi. Dzięki temu będziemy mieć jasny obraz tego co oferują banki. Zajrzycie sobie tutaj: http://www.totalmoney.pl/artykuly/105846,karty-kredytowe,ranking-kart-kredytowych-z-programami-rabatowymi-i-moneyback,1,1 W tym rankingu wygrywa karta z BNP Paribas Bank Polska.
Palka
 


Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Postautor: Palka » 18 wrz 2013, 12:06

Niezła ta karta. Czytając ten opis nie pomyślałabym, że opisują tam kartę kredytową. Fajne rzeczy można robić dzięki tej karcie. O drugiej pozycji również trochę napisali:
"Na pozycji drugiej znalazła się karta Sync Credit MasterCard World wydawana przez Alior Sync. Srebrna medalistka zdobyła 6,5 punktu, w tym maksymalną ich liczbę za: oprocentowanie transakcji bezgotówkowych i wysokość rocznej opłaty za kartę. Karta ta daje możliwość otrzymania zwrot 5% wartości transakcji internetowych. Maksymalna wysokość zwrotu to do 1000 zł miesięcznie i 4000 zł w ciągu roku. Zwrot przysługuje za transakcje dokonane w sklepach internetowych w Polsce i za granicą , a skorzystać mogą z niego klienci, którzy otrzymują na konto osobiste prowadzone w Alior Sync wynagrodzenie lub stypendium z uczelni. Dodatkowym bonusem w przypadku tej karty jest program lojalnościowy World MasterCard Rewards (za każde 5 zł wydane kartą przyznawany jest jeden punkt. Punkty zamieniane są na atrakcyjne nagrody ze specjalnego katalogu)."
Palka
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kredyty bez bik

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «