Ulubiony kantor internetowy.

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: zofi » 21 sie 2018, 21:24

Przedwczoraj się zarejestrowałam własnie na pluskantor.pl a dziś rano była pierwsza wymiana- darmowa:) Tak można tylko raz, ale zachęca. Kursy są lepsze niż w stacjonarnych, a wiadomo zawsze za free się nie da.
zofi

Postautor: marcin kozer » 11 wrz 2018, 12:34

Fakt nie da się. Ale warto wybrać taki kantor aby koszt wymiany był jak najniższy. To jeden z powodów dla których chętnie korzystam z goeldawalut.com. 0,2 % to koszt maksymalny, a ja ponoszę mniejszy bo korzystam ze zniżek cashback.
marcin kozer

Postautor: Toni » 10 paź 2018, 21:08

Wątpię aby pod względem atrakcyjności cen którykolwiek kantor prześcignął Amronet, ich kurs sprzedaży tak niewiele się różni od rynkowej ceny waluty że wydaje mi się to niemożliwe.
Toni

Postautor: Sara » 17 paź 2018, 11:19

Wiecie dziwi mnie to, że wymieniacie w kantorach które pobierają prowizje skoro na rynku istnieje wiele które mają bardzo dobre kursy i nie pobierają prowizji ani 0,000000001% ... Jednak może być za free i wymiana i przelewy i prowadzenie konta. Ja już miesiąc wymieniam w kantorekspert i tam nie mam wgl opłat wszystko za free a i kursy bardzo dobre
Sara

Postautor: Agaciara » 18 paź 2018, 8:14

Mój ulubiony to Cinkciarz. Zaczęłam tam wymieniać już kilka lat temu, jak jeszcze kantory online nie były tak popularne i tak mi już zostało do tej pory. Przez te kilka lat całkiem nieźle się rozwinęli - dodali kilka usług dodatkowych, między innymi walutowe przekazy pieniężne. Raz wysłałam w ten sposób pieniądze do siostry we Francji.
Agaciara

Poprzednia

Wróć do Pomoc dla zadłużonych