Ulubiony kantor internetowy.

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: Aktus22 » 31 paź 2017, 22:26

Moim ulubionym kantorem internetowym jest obecnie Amronet, ponieważ oferuje on bardzo korzystne kursy oraz szybkie transakcje. Dzięki temu wymienimy pieniądze sprawnie i bez żadnych trudności. Polecam :)
Aktus22

Postautor: Kamil33 » 14 lis 2017, 11:39

Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami tym jaki kantor lubisz. Myślę, że każdy ma swój, który preferuje. Ja też od niedawna wymieniam w kantorze internetowym tylko, że kantorekspert.pl. Uważam, że jest to jak najbardziej wiarygodna firma, a z tego co wiem nie każdy kantor taki jest.
Kamil33

Postautor: Hanna » 20 gru 2017, 21:12

Pewnie:) Teraz jest dużo wartych polecenia e-kantorów i mamy w czym wybierać. Ja korzystam z Pluskantor.pl, sprawdził się jeśli chodzi o błyskawiczne realizacje i sprawne księgowanie przelewów, w tym na zagranicznym rachunku.
Hanna

Postautor: Magnus » 26 gru 2017, 0:10

Choć jest faktycznie mnóstwo e-kantorów, od kilku lat się jednego trzymam- Amronet. Kwestia zaufania i niezawodnej realizacji usługi od dawna:)
Magnus

Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: Marcelina » 27 gru 2017, 15:26

Obecnie moim ulubionym kantorem jest KantorEkspert. Oferuje on bardzo korzystne kursy oraz szybkie transakcje. Mogę wymienić pieniądze sprawnie i bez żadnych trudności.
Marcelina

Postautor: Marek » 02 sty 2018, 13:57

Ja wymieniałem w walutomat.pl ale od ponad pół roku mam konto na https://cinkciarz.pl i jestem zadowolony, obydwie platformy są okej ale cinkciarz ma umowę z moim bankiem i przelew z konto w kantorze na moje konto walutowe trwa bardzo szybko, a na tym mi szczególnie zależało.
Marek

Postautor: Sowikx » 08 sty 2018, 1:44

Najlepiej trafić właśnie na kantor, który jest dobrze zintegrowany z bankami, dla mnie niezawodny pod względem sprawnych i bezpłatnych przelewów na mój rachunek jest Pluskantor.pl. Transfery na zagraniczne rachunki też idą bezproblemowo, niskim kosztem.
Sowikx

Postautor: B.Rela » 15 sty 2018, 23:14

Radzę sobie w ten sposób z przelewaniem do kraju mich wypłat w funtach- wymieniam w pluskantor.pl i przelew w PLN wysyłam już za darmo. Polecam, bo korzyść jest podwójna, oszczędza się na wymianie i na transferze. A nawet potrójna bo i na czasie takiej operacji.
B.Rela

Postautor: Kuba » 08 lut 2018, 19:56

Idealnie do moich potrzeb jest dopasowana Gieldawalut.com. Platforma kantorowa, która działa super sprawnie w każdej chwili, nawet w telefonie, co zważywszy na dużo pracy mobilnej jest dla mnie istotnym atutem.
Kuba

Postautor: propsy » 26 lut 2018, 18:00

Moim ulubionym kantorem internetowym, jest Aliot Bank Kantor.
propsy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pomoc dla zadłużonych