Kredyt bez zabezpieczeń na 2 tysiące złotych

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.
Kredyt bez zabezpieczeń na 2 tysiące złotych

Postautor: mspik » 15 lut 2013, 14:36

Czy istnieje możliwość otrzymania sumy 2 tysięcy złotych bez jakichkolwiek zabezpieczeń? Tj. bez sprawdzania w bik, bez sprawdzania zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach? Szukam właśnie takiej pożyczki. Na jakie warunki można w takim układzie liczyć? Rozumiem, że wówczas nie są one zbyt atrakcyjne? Mimo wszystko pożyczkę musimy wziąć. Interesuje nas tylko to, jaki będzie jej koszt...
mspik
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 lut 2013, 14:25

Pożyczka bez zabezpieczeń na 2 tysiące złotych

Postautor: kacper » 18 lut 2013, 14:45

Taką pożyczkę dostaniesz bez najmniejszych problemów, przy czym jednocześnie musisz wiedzieć, że będzie ona kosztowna. Z reguły parabanki nie mają możliwości sprawdzania klientów w bik, jak również nie oczekują zaświadczeń. Pożyczki tego typu są zdecydowanie najkorzystniejszą ofertą i są po prostu opłacalne. Dlaczego? Pomimo wysokiego kosztu, to dla klienta niekiedy jedyna dostępna możliwość na zdobycie tych pieniędzy - niestety.
kacper
 
Posty: 30
Rejestracja: 11 lut 2013, 14:35

Kredyt bez zabezpieczeń na 2 tysiące złotych

Postautor: kuczus » 19 lut 2013, 14:39

Akurat kredyt na taką sumę bardzo łatwo jest dostać - nie będzie on kosztował wiele, tj. zależy od jakiego parabanku traficie.
Koszt pożyczki wziętej na 2 tygodnie będzie wynosił nawet kilkaset złotych, a to przecież naprawdę duże sumy pieniędzy, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę okres, na jaki owa pożyczka zostaje przyznana. Ale generalnie - o otrzymanie takiej pożyczki naprawdę nie jest trudno - środki otrzymacie szybko i bez kłopotów.
kuczus
 
Posty: 63
Rejestracja: 11 sty 2013, 14:38


Wróć do Kredyty bez zaświadczeń

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «