Pożyczka bez sprawdzania zatrudnienia

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.
Pożyczka bez sprawdzania zatrudnienia

Postautor: mspik » 15 lut 2013, 14:30

W której firmie pożyczkowej warto skorzystać z pożyczki, ale zakładając, że nie będzie sprawdzany status zatrudnienia. Czy wogóle znacie takie firmy? Będę wdzięczny za wskazanie choćby jednej. Niestety, ale zmuszony jestem pracować na czarno, tak więc na papierze jestem biedakiem. Potrzebuję dodatkowych środków. W jakiej firmie mogą zdobyć środki w takim układzie?
mspik
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 lut 2013, 14:25

Kredyt bez sprawdzania zatrudnienia

Postautor: kacper » 18 lut 2013, 14:51

Jest to bardzo popularne rozwiązanie i bez problemu możesz z niego skorzystać. Przede wszystkim to będzie pożyczka, a nie kredyt. W zdecydowanej większości przypadków nie będzie wymagane posiadanie jakiegokolwiek dokumentu, chociaż dowód osobisty z reguły jest jak najbardziej wymagany. Twoje zatrudnienie nikogo nie interesuje. Nie otrzymujesz kredytu na dużą sumę, lecz na minimalną kwotę pieniędzy, więc po prostu masz te pieniądze oddać w terminie.
kacper
 
Posty: 30
Rejestracja: 11 lut 2013, 14:35

Pożyczka bez sprawdzania etatu

Postautor: kuczus » 19 lut 2013, 14:43

Przy małych sumach pieniędzy, nie ma z tym najmniejszych problemów. Warto podkreślić, że firmy parabankowe nastawiają się głównie na klienta, który pożycza niewielką sumą, po czym niewiele większą kwotę do parabanku oddaje. Pożyczka bez sprawdzania etatu to standard - mała suma, to mniejsze ryzyko straty, ale mimo wszystko odradzam korzystanie z pożyczek, jeśli nie stać was na ich spłatę. Mogą wyjść z tego wyłącznie problemy.
kuczus
 
Posty: 63
Rejestracja: 11 sty 2013, 14:38


Wróć do Kredyty bez zaświadczeń

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «