kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.
kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Postautor: piwosz » 13 gru 2012, 22:51

Kredyty bez zaświadczeń nie oferują wyłącznie instytucje parabankowe. Uproszczenia formalne stosują również banki uniwersalne. W Getin Banku na tych zasadach oferowany jest kredyt samochodowy. Pomimo braku wymagania zaświadczenia o dochodzie i ponoszeniu z tego tytułu przez bank większego ryzyka kredytowego, klienci nie muszą wnosić wkładu własnego. Ba, maksymalna wielkość kredytowania wynosi 150 procent wartości pojazdu. Szczegóły kredytu samochodowego bez zaświadczeń w Getin Banku:
- kredytowanie do 5 lat
- finansowanie zakupu nowych i używanych pojazdów(do 10 lat)
- decyzja kredytowa nawet w 4 godziny
- bank daje możliwość kredytowania kosztów okołokredytowych i dodatkowego wyposażenia samochodu
- kredyt bez zaświadczeń
piwosz
 

Czy kredyt bez zaświadczeń jest droższy?

Postautor: Eryk » 14 gru 2012, 9:27

Czy dużo więcej trzeba dopłacić do takiego kredytu, gdzie nie są wymagane zaświadczenia? Domyślam się, że za wszelkie ułatwienia trzeba dodatkowo płacić, tylko zastanawia mnie - ile to kosztuje? Bo jeśli trzeba do interesu sporo dołożyć to już wolę pobawić się w biurokrację i odwiedzić kadry i księgowość i "poprzeszkadzać" paniom w pracy :)
Eryk
 

Gdzie dostanę kredyt na auto bez zaświadczeń

Postautor: Automaniak » 05 sty 2013, 13:49

Napiszcie gdzie jeszcze można otrzymać dobry i nie drogi kredyt na samochód bez zaświadczeń z urzędów ZUS i US oraz bez donoszenia zaświadczeń o zarobkach. Oferta Getin Banku wygląda ok, ale może gdzieś jest tańszy produkt? Który bank jeszcze daje kredyty samochodowe dla tych, którzy nie mogą donieść żadnego zaświadczenia i mogą tylko złożyć oświadczenie adekwatne do wspomnianych wcześniej zaświadczeń.
Automaniak
 


Wróć do Kredyty bez zaświadczeń

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «