Co zawiera oświadczenie o dochodzie

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.
Co zawiera oświadczenie o dochodzie

Postautor: kaczor » 13 gru 2012, 22:39

Oferty kredytów bez zaświadczeń charakteryzują się tym, że banki nie wymagają od klientów przedstawiania „oficjalnych” dokumentów(od pracodawcy lub z Urzędu Skarbowego) dotyczących wielkości uzyskiwanego dochodu. W takim przypadku wystarczy okazać oświadczenie o dochodach. W oświadczeniu wpisujemy na własną odpowiedzialność kwotę netto uzyskiwanego dochodu, średnie wydatki na życie. Ważne jest też wskazanie źródła dochodu.
kaczor
 

Czy weryfikują oświadczenia o dochodzie?

Postautor: Marta » 14 gru 2012, 9:31

Kredytobiorca bierze na siebie całą odpowiedzialność za to co napisał w oświadczeniu. Ciekawa jestem do jakiego stopnia sprawdzają w bankach i innych firmach finansowych wiarygodność takiego oświadczenia. Czy analizują i potwierdzają każdą informację, czy dopiero zabierają sie za to gdy pojawiają się zaległości i poza ściąganiem należności można pociągnąć delikwenta do odpowiedzialności za podawanie fałszywych danych... Zastanawiam się nad tym, bo zdaję sobie sprawę z tego że ludzie są nieodpowiedzialni i często puszczają wodze fantazji wypisując takie oświadczenia...
Marta
 

Co grozi za złożenie fałszywego oświadczenia o dochodach

Postautor: marian » 05 sty 2013, 13:52

Każde oświadczenie ma normalnie moc prawdą i jeśli poświadczymy nie prawdę w jakimkolwiek dokumencie to możemy potem ponieść konsekwencje karne i trafić za to nawet do więzienia. Lepiej nie składać fałszywych oświadczeń nigdy i zawsze pisać prawdę lub może lekko stan faktyczny ubarwić tak żeby w razie czego można to było podciągnąć pod stan faktyczny.
marian
 


Wróć do Kredyty bez zaświadczeń

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «