Skąd wziąć pieniądze na poprawę płynności finansowej w firmi

Dział z ogłoszeniami pożyczkowymi pod zastaw ruchomości i nieruchomości.

Skąd wziąć pieniądze na poprawę płynności finansowej w firmi

Postautor: firemka » 28 gru 2012, 19:11

Posiadam małą firmę i borykam się od dłuższego czasu z problemem płynności finansowej. Kontrahenci nie płacą w terminie, a dla mnie spóźnienie się z zapłatą za jedną fakturę może oznaczać poważne tarapaty finansowe. Potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki na poprawę płynności finansowej w firmie. Chcę rozpocząć nowy rok z rezerwą finansową na czarną godzinę. Jeszcze jedno….nie mam zdolności kredytowej w banku. Jaki parabank mi polecicie?
firemka

Pożyczka firmowa pod weksel

Postautor: felek » 28 gru 2012, 19:12

Polecam ofertę firmy pożyczkowej Cash Flow. Można u nich liczyć na elastyczne podejście do klienta. Na przykład w trakcie trwania umowy można zmienić termin spłaty raty. Zabezpieczeniem pożyczki w Cash Flow są trzy weksle In blanco, zastaw rejestrowy, przewłaszczenie, obciążenie hipoteczne. Przelew gotówki może nastąpić w ciągu trzech dni od podpisania umowy. Oczywiście pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.
felek

Pożyczka na firmę

Postautor: malon » 16 sty 2013, 14:27

Powinniście po prostu skorzystać ze zwyczajnej pożyczki firmowej od parabanku. Jeśli firma ma kiepską kondycję finansową i nie generuje zysku, to nie macie najmniejszych szans na otrzymanie kredytu z banku. Tak więc jedynym i ostatecznym rozwiązaniem wydaje się być właśnie skorzystanie z pożyczki. Jak rozumiem nie odprowadzacie systematycznie składek zus i podatków, co tym bardziej przekreśla was z grona osób, które mogą otrzymać kredyt w banku. Problem w tym, że jednak z firmy pożyczkowej nie otrzymacie dużej sumy pieniędzy ;/
malon

Wróć do Pożyczki pod zastaw