Na czym polega pożyczka pod zastaw samochodu?

Dział z ogłoszeniami pożyczkowymi pod zastaw ruchomości i nieruchomości.
Na czym polega pożyczka pod zastaw samochodu?

Postautor: milionymonet » 23 gru 2012, 18:53

Firmy pożyczkowe, a także niektóre banki w Polsce proponują klientom dosłownie uwolnienie gotówki wcześniej wydanej na zakup samochodu. Polega to na tym, że w pierwszej kolejności parabank wycenia pojazd, który jest zastawiany w umowie pożyczki. Dzięki temu klient ma zdolność kredytową, a przyznaną gotówkę może przeznaczyć na dowolny cel. Co więcej zastawiony pojazd można nadal używać tak jak do tej pory. W większości instytucji pozabankowych można zastawiać zarówno samochody osobowe jak i dostawcze-nowe i używane. Wielkość kredytowania może sięgać nawet 120 procent wartości samochodu.
milionymonet
 

Pożyczka pod zastaw auta, który używam

Postautor: jajcarz » 02 sty 2013, 19:50

Tak się składa, że pożyczki pod zastaw oferowane są bez sprawdzania zdolności kredytowej klientów. Zdolność do spłaty zaciągniętego zobowiązania określa majątek zastawiony na potrzebę podpisania umowy kredytowej. Najczęściej zastawianym majątkiem w tego typu produktach kredytowych jest samochód. Co więcej po ustanowieniu zastawu pojazd można nadal użytkować.
jajcarz
 

Jak otrzymać pożyczkę pod zastaw auta

Postautor: malon » 16 sty 2013, 14:37

Otrzymanie pożyczki pod zastaw auta jest naprawdę proste - zakładając, że wartość pożyczki nie przekracza wartości samochodu w dniu spłaty ostatniej raty takiej pożyczki. W tym przypadku parabank po prostu posiada należyte zabezpieczenie i nie ryzykuje swoich środków. Nawet jeśli nie spłacisz tej pożyczki w terminie, to samochód zostanie całkowicie przejęty, a środki w ten sposób odzyskane. Tak więc na pewno w ten sposób znacznie łatwiej o pożyczke.
malon
 
Posty: 49
Rejestracja: 16 sty 2013, 14:23


Wróć do Pożyczki pod zastaw

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «