Pożyczka pod zastaw auta

Dział z ogłoszeniami pożyczkowymi pod zastaw ruchomości i nieruchomości.

Pożyczka pod zastaw auta

Postautor: kuczus » 23 sty 2013, 14:30

Na jakich zasadach można uzyskać pożyczkę pod zastaw auta?
Załóżmy, że moje auto jest warte na rynku około 6 tysięcy złotych. Czy realne jest, aby w oparciu o takie zabezpieczenie ktokolwiek dał mi 15 tysięcy złotych pożyczki?
Potrzebuję właśnie takiej sumy pieniędzy, ale niestety nie spełniam wymagań banku. Czy spełnię oczekiwania firmy pożyczkowej?
kuczus

jaka pożyczka pod zastaw auta

Postautor: gongi » 24 sty 2013, 14:19

Zasady są dosyć proste - możesz dostać tyle pieniędzy ile warte jest zabezpieczenie. Jeśli będziesz chciał otrzymać większą sumę pieniędzy to jednocześnie powinieneś postawić na dodatkowe zabezpieczenie. Mogą prosić o zaświadczenie o dochodach. Na pewno plus jest jeden - nikt nie sprawdzi cię w bik, tak więc nawet jeśli masz tam negatywną historię, to w żaden sposób nie jesteś zagrożony - gwarantuję!
gongi

otrzymanie pożyczki pod zastaw auta

Postautor: malon » 25 sty 2013, 14:39

Zastaw jest po to, aby parabank miał pewność odzyskania pieniędzy, które daje klientowi.
tak więc nawet parabanki unikają dawania większych sum, niż wynosi zabezpieczenie. Pamiętaj, że standardowa chwilówka to kilkaset złotych, a kiedy suma wynosi już te kilka tysięcy, to robi się bardziej poważnie, nie mówiąc już o dziesiątkach tysięcy. Niestety, ale bez zabezpieczeń nie ma szans na otrzymanie dużej kwoty z prabanku. Żadna firma nie będzie chciała ponosić takiego ryzyka...
malon

Re: Pożyczka pod zastaw auta

Postautor: Rycho » 18 cze 2014, 7:46

Czy samochód pod zastaw musi się charakteryzować jakimś maksymalnym wiekiem ? Jestem pasjonatem starych aut - kupuję je i remontuję i wychodzą cacuszka. Teraz mam plan kupić DeLorean-a , ale brak mi gotówki. Chyba jarzycie co to za samochodzik ?? :) Pod zastaw mogę dać kilka moich zabytków. Pytanie tylko czy ktoś weźmie taki zastaw ?
Rycho

Postautor: zypolek » 17 wrz 2014, 13:05

Jeśli to ma być pożyczka pod zestaw to firma powinna być sprawdzona. Niektóre robią takie złodziejskie wyceny że szok. Sprawdzona marka to np. - http://lombard77.pl
Ale tutaj radzę rozsądek - zanim zamienicie majątek na kasę sprawdźcie faktyczną wartość przedmiotu, oceńcie inne opcje. Niech to zwyczajnie będzie przemyślane.
zypolek

Postautor: pikano » 18 wrz 2014, 12:24

Ok, ale jak to wygląda przy innych przedmiotach pod zestaw - jak wam wycenili np. sprzęt rtv?
Bardzo duża różnica pomiędzy faktyczną wartością? Jestem w trudnej sytuacji, a ten lombard77 wygląda wiarygodnie - bardziej niż lombardy u mnie pod blokiem.
pikano

Wróć do Pożyczki pod zastaw