Szybka spłata komornika

Dział z ogłoszeniami pożyczkowymi pod zastaw ruchomości i nieruchomości.

Szybka spłata komornika

Postautor: adam » 03 sty 2013, 20:55

Potrzebuje na gwałt spłacić dług z pominięciem komornika. Nie interesują mnie pożyczki od osób prywatnych. Liczę, że ktoś poleci mi sensowną ofertę pożyczki pozabankowej.
adam

Pożyczka oddłużeniowo-komornicza

Postautor: kibic » 03 sty 2013, 20:57

Niezależni doradcy finansowi BETA pomagają między innymi w rozwiązywaniu problemów zadłużeniowych. Za ich pomocą można zdobyć pożyczkę oddłużeniowo-komorniczą. Kredyt na komornika udzielany jest w oparciu o zabezpieczenie w postaci poręczeń osób trzecich lub ustanowienia hipoteki. Wartość kredytu nie może przekroczyć 70 procent wartości nieruchomości. Oprocentowanie pożyczki oddłużeniowo-komorniczej wynosi nominalnie od 9 do 14,50 proc.
kibic

Jak szybko spłacić komornika

Postautor: malon » 16 sty 2013, 14:41

Zastanawiam się czy pożyczka na spłatę komornika jest dobrym pomysłem - obawiam się, że nie. Lepiej konkretnie dogadać się z kierownikiem i uzgodnić zasady oraz szczegóły spłaty. Być może uda się dojść do porozumienia tak, aby schodziła przynajmniej część środków. Spłata komornika to trudny temat, ale jeszcze gorszym pomysłem jest to, aby narobić sobie dodatkowych długów. Wtedy spirala zadłużenia już nie pozwoli wam kiedykolwiek wyjść na prostą.
malon

Wróć do Pożyczki pod zastaw