Czy warto przedłużać spłatę pożyczki chwilówki

Dział z ogłoszeniami pożyczkowymi pod zastaw ruchomości i nieruchomości.

Czy warto przedłużać spłatę pożyczki chwilówki

Postautor: korea » 02 sty 2013, 22:04

Witam mam do spłacenia za 10 pożyczkę chwilówkę, którą zaciągnęłam z 30 dniowym okresem spłaty. Wiem już teraz, że jej terminowo nie spłacę. Wiem też, że istnieje opcja przedłużenia terminu wymagalności pożyczki. Czy to się opłaca w przypadku krótkoterminowych mikropożyczek.
korea

Odroczenie terminu spłaty chwilówki

Postautor: kajman » 02 sty 2013, 22:04

Zawsze należy pamiętać o poinformowaniu pożyczkodawcy o tym, że terminowo nie spłacimy chwilówki. Zawsze przecież można odroczyć spłatę. Niestety taka operacja jest dość droga. Przedłużenie spłaty o kolejne 15 lub 30 dni wiąże się z kosztami prowizji, ubezpieczenia i dodatkowych odsetek. W sumie koszty przedłużenia spłaty o kolejny okres kosztuje średnio 25 procent wartości udzielonej pierwotnie pożyczki…
kajman

Re: Czy warto przedłużać spłatę pożyczki chwilówki

Postautor: malon » 16 sty 2013, 14:46

Nigdy nie warto przedłużać chwilówki, bo to dodatkowe koszty, chyba że faktycznie nie posiadacie w chwili obecnej na tyle wysokiego kapitału, aby móc podołać spłacie. Wtedy lepiej wydłużyć okres spłaty, gdyż w przeciwnym wypadku czeka na was komornik. Inna sprawa jest taka, że z czasem poziom odsetek będzie tak bardzo wysoki, że ciężko będzie to spłacić. Tak więc dodatkowe wydłużanie ma sens, ale tylko w wyjątkowych przypadkach.
malon

Re: Czy warto przedłużać spłatę pożyczki chwilówki

Postautor: Dolar » 31 mar 2014, 9:06

Nie polecam ;/ sam miałem taki problem, na szczescie teraz wyszedłem na prostą. Założyłem firmę, rzeszowska agencja
Kod: Zaznacz cały
http://www.innpuls.pl/
pomogła mi zdobyć środki z UE i jestem już bez długów. Polecam takie rozwiązanie, wcześniej pracowałem na kogoś i nie starczało na pdostawowe opłaty a teraz jestem na swoim i nie narzekam :)
Dolar

Wróć do Pożyczki pod zastaw