Od kogo pożyczka przez internet?

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Od kogo pożyczka przez internet?

Postautor: laluś » 17 gru 2015, 22:22

W wonga jest wszystko przez Internet i bardzo szybko załatwiają sprawy. Przelewy robią nawet w 15 min. Dodatkowo samemu wybiera się dzień spłaty.
laluś

Postautor: janek » 23 gru 2015, 16:53

U mnie zdecydowanie wygrywa Lendon także osobiście polecam.
janek

Postautor: hubertus » 23 gru 2015, 22:12

Przez internet szybko jest w wonga.com, nigdzie nie musisz chodzić, jak nie masz problemów z BIK to polecam, bo niskie koszty.
hubertus

Postautor: propsy » 26 gru 2015, 17:32

Wonga, ewentualnie Vivus.
propsy

Postautor: oewonga » 06 sty 2016, 13:31

Witam! Zgadza się laluś, o pożyczkę w wonga.com można wnioskować wyłącznie online. Kwota pożyczki może trafić bezpośrednio na konto bankowe nawet w 15 minut, po zweryfikowaniu tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej. Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej poznasz na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawiasz kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby złożyć wniosek o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem +48 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=bezbank.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

*Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: oewonga » 07 sty 2016, 17:27

Witam! Hubertus, Propsy, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej firmy. Jako przedstawiciel wonga.com dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej poznasz na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawiasz kwotę pożyczki. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem +48 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=bezbank.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

*Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Milczek » 15 lip 2016, 16:43

wg mnie lendon . macie miimum formalności , wniosek wypełniacie przez internet , pieniądze na koncie są zazwyczaj bardzo szybko , bo w 15 minut . Poza tym pierwsza pożyczka udzielana jest na 30 dni bez odsetek do 1500 zł
Milczek

Postautor: belfor » 19 gru 2016, 7:27

Poszukajcie takiej oferty jak Mikro rata, bo tam można mieć większą kasę od firmy i rozłożyć płatność na dłuższy okres. Z tego co pamiętam, to maksymalnie 2 lata i kilka tysięcy złotych do zgarnięcia. Normalne, realne koszty pożyczki, bez dziwnych zapisów w umowie. Polecam, szczególnie w tym okresie, kiedy faktycznie przynajmniej u nas idzie bez porównania więcej pieniędzy niż normalnie...
belfor

Postautor: Marlena90 » 19 gru 2016, 17:42

Moja znajoma kiedyś zadłużyła się w skoku ... ogólnie to te parabanki są dla mnie podejrzane, bo ona nie może spłacić tych dużych prowizji. Tak więc wolę chwilówki. Czasem pożyczam do 2 tys zł właśnie w takich firmach np. Extraportfel i można powoli spłacać https://www.extraportfel.pl/
Marlena90

Postautor: Amandzia » 17 lut 2017, 11:28

Ja zawsze wszystko musze sprawdzić i poczytac jak cos kupuje i z pożyczką też tak miałam. Znajomu polecili mi feniko, ma dobre opinie w internecie, więc wziełam i nie było problemu
Amandzia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Chwilówki przez internet