Od kogo pożyczka przez internet?

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Od kogo pożyczka przez internet?

Postautor: Madzia » 24 maja 2015, 21:56

Znalazłam kilka dobrych kredytów na rankomacie.
Sama nic stamtąd nie brałam ale wygląda to rozsądnie. Jak ktoś szuka konkretnego kredytu, to musi sprawdzić ich ofertę.
Madzia

Postautor: kyubala » 27 maja 2015, 20:05

Też może być ciekawe jak sobie radzą z nowymi ofertami.
Trzeba będzie to sprawdzić, nie zawsze mogę ufać innym.
kyubala

Postautor: hUbert » 22 cze 2015, 13:57

Trochę sceptycznie podchodzę pożyczania pieniędzy przez internet. Chyba zaglądnę na ten bezbank :)
hUbert

Postautor: lilka » 23 cze 2015, 8:22

Wiele firm pożycza przez internet, mnie znajomi polecili ekspres kasę, spróbowałam i polecam. Fajnie,ze jest taka firma, która pożycza pieniądze bez haczyków. Szybka transakcja i ogólnie wszystkie formalności bardzo sprawnie są załatwione.
lilka

Postautor: TomaszO » 24 cze 2015, 0:49

Ciężko znaleźć dobrą i rzetelną firmę na rynku. Większość reklamuje się jako pożyczki łatwo dostępne by przyciągnąć klienta, a kiedy przychodzi do składania dokumentów to już nie jest tak różowo. Warto poświęcić chwilę i przyglądnąć się warunkom każdej firmy.
TomaszO

Postautor: rafis-86 » 30 cze 2015, 12:38

http://www.gtf.pl/ - tak tutaj warto pytać osobiście. Coraz więcej osób korzysta z takich małych pożyczek.
http://olaf.pl/
rafis-86

Postautor: ulka » 25 sie 2015, 15:10

Brałam chwilówkę z LendOn i było Ok. Dla mnie ciekawie, że mają promocje czasami i warto sobie poczytać na ich stronie.
ulka

Postautor: riot » 03 wrz 2015, 11:14

no ja wlasnie przez te promocje w ogole wzielam pozyczke:d jak dla mnie pozyczki na takie male kwoty sa ok, gorzej jak ktos bierze horendalne sumy, a pozniej nie ma komu splacac..
riot

Postautor: ola » 11 wrz 2015, 15:11

znalazłam firmę KasaTak i zdecydowała się właśnie na pożyczkę od nich. Nie żałuję, bo poszło szybko (pieniądze były w godzinę na koncie), i bez zbędnych formalności. Dużym atutem było to, że to bezpieczna firma, mają wiele dobrych opinia, a bezpieczeństwo zapewnia Ferratum Bank. Pieniądze już oddane, ale na pewno znów bym skorzystała!
ola

Postautor: kredytobiorca » 14 wrz 2015, 12:26

Ja polecam zerknąć na porównywarkę kredytów i pożyczek online . Świetna sprawa, wszystko w jednym miejscu. Można porównać gdzie oferują najkorzystniejszą pożyczkę bez dodatkowych opłat.
kredytobiorca

PoprzedniaNastępna

Wróć do Chwilówki przez internet