Gdzie najlepiej udać się po chwilówkę

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Re: Gdzie najlepiej udać się po chwilówkę

Postautor: partycjab » 23 sie 2013, 22:49

2 tys. zł możesz dostać przy bodajże 4 pożyczce. Na początku możesz liczyć na max. 500zł. A w Via SMS jest jeszcze jedna fana sprawa. Jeżeli polecisz ofertę firmy komuś i ta osoba pożyczy u nich pieniądze, to możesz liczyć na 50zł. Sama rekomendowałam ich usługi znajomym i koleżankom w pracy. I tak za 4 polecone osoby otrzymałam od Via SMS 200zl. Także wszyscy skorzystali, znajomi bo wzięli pożyczkę i ja za polecenie usług firmy.
partycjab

Postautor: Dorota » 26 sie 2013, 18:37

sama jestem juz "kilkunastorazową' klientka VIA SMs. sama duzo brałam i polecałam znajomym, a teraz jeszcze ma okazje przy tym zarobic, takze dla mnie to opcja jaknajbardziej zachecająca do wspolpracy:)
Dorota

Postautor: partycjab » 28 sie 2013, 18:07

Właśnie tak. Możesz komuś pomóc w podbramkowej sytuacji i zarobić przy tym. A jak wiadomo pieniędzy na koncie nigdy nie za wiele :)
partycjab

Postautor: Gość » 01 wrz 2013, 8:44

Witam,

Pierwsza pożyczka wynosi maksymalnie 500zł, jednak limit ten, sukcesywnie wzrasta wraz z kolejnymi pożyczkami. To, czym wyróżniamy się na rynku, to jedne z najniższych opłat. Aby je sprawdzić, zapraszam na naszą stronę internetową i zachęcam do skorzystania z dostępnych suwaków służących obliczaniu opłat zgodnie z ilością dni, na jaką życzą sobie Państwo uzyskać pieniądze: https://www.viasms.pl/pytania-i-odpowiedzi (punkt 1)

W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl
Gość

Postautor: janka » 11 wrz 2013, 11:27

A jakie trzeba spełnić warunki aby starać się o pożyczkę? Zaświadczenie z pracy będzie potrzebne?
janka

Postautor: alfredo » 15 wrz 2013, 18:51

A po co? W Via SMS potrzebują tylko twój numer konta bankowego i numer telefonu do weryfikacji.
alfredo

Postautor: janka » 16 wrz 2013, 19:43

To dzięki za informację. Jutro spróbuję złożyć wniosek i zobaczymy jak będzie.
janka

Postautor: Gość » 25 wrz 2013, 16:32

a czy jest jakas firma ktora pozycza za pierwszym razem wiecej niz 500???
Gość

Postautor: gardziel » 28 wrz 2013, 12:29

jasne, że tak, możesz pożyczyć z viasms do 2000 zł, popatrz zresztą na stronę internetową - https://www.viasms.pl/ ja pożyczyłam od nich 1500 zł, jestem właśnie w trakcie spłaty i jest wszystko dobrze, polecam tę firmę
gardziel

Postautor: MaciejStępień » 09 paź 2013, 17:45

Witam ponownie, informacje podane przez alfredo są jak najbardziej prawdziwe. Aby wziąć pożyczkę, wystarczy konto w polskim banku, telefon komórkowy oraz przelew w wysokości 1 grosza w celach weryfikacyjnych. Janka zapraszamy! :)

W razie jakichkolwiek innych pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS
MaciejStępień

PoprzedniaNastępna

Wróć do Chwilówki przez internet