Ulubiony kantor internetowy.

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Ulubiony kantor internetowy.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: Agaciara » 18 paź 2018, 8:14

Mój ulubiony to Cinkciarz. Zaczęłam tam wymieniać już kilka lat temu, jak jeszcze kantory online nie były tak popularne i tak mi już zostało do tej pory. Przez te kilka lat całkiem nieźle się rozwinęli - dodali kilka usług dodatkowych, między innymi walutowe przekazy pieniężne. Raz wysłałam w ten sposób pieniądze do siostry we Francji.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: Sara » 17 paź 2018, 11:19

Wiecie dziwi mnie to, że wymieniacie w kantorach które pobierają prowizje skoro na rynku istnieje wiele które mają bardzo dobre kursy i nie pobierają prowizji ani 0,000000001% ... Jednak może być za free i wymiana i przelewy i prowadzenie konta. Ja już miesiąc wymieniam w kantorekspert i tam nie mam wgl opłat wszystko za free a i kursy bardzo dobre

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: Toni » 10 paź 2018, 21:08

Wątpię aby pod względem atrakcyjności cen którykolwiek kantor prześcignął Amronet, ich kurs sprzedaży tak niewiele się różni od rynkowej ceny waluty że wydaje mi się to niemożliwe.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: marcin kozer » 11 wrz 2018, 12:34

Fakt nie da się. Ale warto wybrać taki kantor aby koszt wymiany był jak najniższy. To jeden z powodów dla których chętnie korzystam z goeldawalut.com. 0,2 % to koszt maksymalny, a ja ponoszę mniejszy bo korzystam ze zniżek cashback.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: zofi » 21 sie 2018, 21:24

Przedwczoraj się zarejestrowałam własnie na pluskantor.pl a dziś rano była pierwsza wymiana- darmowa:) Tak można tylko raz, ale zachęca. Kursy są lepsze niż w stacjonarnych, a wiadomo zawsze za free się nie da.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: pazdi » 17 sie 2018, 18:40

Może nie mam ulubionego kantoru, ale za ta mam kantor sprawdzony, gdzie można bez obaw wymienić pieniądze po najlepszym kursie - czyli Pluskantor. Zresztą dobre ceny to nie jest jego jedyna zaleta, bo kantor nie pobiera prowizji od przewalutowania - dzięki czemu jest jednym z najtańszych kantorów online.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: pawel_miko » 18 lip 2018, 11:05

Korzystnie jest kupować walutę przez Gieldawalut.com , ostatnio zawsze na tej platformie kupuję. Choć kursy podobne widziałem też w innym e-kantorze, to z giełdy przelewy szybciej się księgują i prowizję da się o 20% pomniejszych korzystając z cashback.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: Efa » 05 lip 2018, 21:49

Ulubiony może być kolor, napój, ale nie kantor- jakoś to określenie nie pasuje mi po prostu do usługi finansowej. Śmiało mogę natomiast powiedzieć, że bardzo dobrze mi się współpracuje z kantorem Amronet, jakość usługi oceniam naprawdę wysoko, bo i szybkość jest odpowiednia i kontakt z infolinią świetny, a ceny- sami sprawdźcie najlepiej:)

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: palino » 04 lip 2018, 19:18

Może nie mam ulubionego kantoru, ale za to mam kantor sprawdzony i godny zaufania - czyli Pluskantor.pl. Wymieniam u nich pieniądze już od paru miesięcy (a w miesiącu muszę nawet kilkakrotnie korzystać z ich usług) i zawsze jestem zadowolony. Wszystko na najwyższym poziomie.

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Post autor: Rozek » 25 cze 2018, 9:07

Nawet nie kilka groszy - często jest to jeszcze mniej. Dlatego ja odkąd pamiętam korzystam z Cinkciarza, podobnie jak ty. Jak coś jest dobre, to po co to zmieniać?

Na górę

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «