Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: Kejti92 » 21 gru 2017, 14:20

A ja nawet nie wiedziałem, że są takie porównywarki kredytów. Jedyne o czym wiedziałem to, że jest porównywarka ubezpieczeń. Ale faktycznie taka porównywarka jak finansowy rankomat, który polecacie może być fajnym przygotowaniem do podjęcia decyzji o zaciągnięciu kredytu.

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: huczu » 21 gru 2017, 12:29

No jest to zarys, z którym możesz się później udać do placówki jakby nie było.

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: Madzia » 20 gru 2017, 9:10

No dlatego ja zanim w ogóle podejmę działania w temacie kredytu to korzystam z finansowego rankomatu, tam sprawdzam jakie są koszty i inne opłaty. Jaki jest okres kredytowania i ile będzie wynosiła rata. Oczywiście w takiej porównywarce to wiadomo, że dane są tylko umowne. Ale to zawsze jakiś zarys.

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: huczu » 19 gru 2017, 10:55

Oj często jest tak, że idą do banku i tylko rzucą okiem na pierwsze zdanie, a na resztę nikt nie zwraca uwagi. I później następuje ogólne oburzenie, że klient nie został poinformowany, że to machlojki jakieś albo nie wiadomo co jeszcze. Ile to już razy zdarzały się takie rzeczy? ;)

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: Mysza » 19 gru 2017, 10:37

Nie no chyba każdy normalny człowiek czyta umowy. Ale samo pytanie o kredyrt bez zaświadczeń na mieszkanie jest co nieco dziwne. Przecież przez takie coś można sobie kłopoty na głowę ściągnąć.

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: huczu » 18 gru 2017, 14:31

No i warto się z nią wtedy dokładnie zapoznać, żeby na koniec nie było wielkiego zdziwienia, że się o czymś nie wiedziało, a podpisało się wszystkie papiery.

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: Julian » 18 gru 2017, 10:18

Najlepsza jest Finansowy Rankomat. Mają największą bazę. Ale wiadomo, że ofertę i tak dostaniesz po sprawdzeniu zdolności.

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: huczu » 18 gru 2017, 9:17

Istnieje wiele porównywarek ofert, możesz sprawdzić niektóre z nich, może Cię nakierują. Oczywiście później najlepiej chyba i tak przejść się do placówki i porozmawiać z obsługą.

Re: Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Post autor: Madzia » 13 gru 2017, 10:17

Tu wydaje mi się, że niestety jedyne na co możesz liczyć to kredyt z banku. Żadna firma pożyczkowa nie pożyczy Ci bez zaświadczeń takiej kwoty. Ale i w bankach trzeba uważać z tymi kredytami. Sama zastanawiam się nad kredytem mieszkaniowym, może możecie podpowiedzieć w jakim banku takie kredyty faktycznie są najtańsze?

Pożyczka na mieszkanie

Post autor: kuczus » 19 lut 2013, 14:25

Żaden parabank nie da kilkuset tysięcy w ramach pożyczki bez żadnego zabezpieczenia. Jeśli ktokolwiek daje wam takie pieniądze, to musi mieć pewność, że przynajmniej aktualnie macie z czego to spłacać. To pierwsza sprawa. Kolejna kwestia - większość firm, które dają pożyczki, nastawia się raczej na stosunkowo niewielkie sumy, np. kilkaset złotych. Tylko wybrane firmy parabankowe dają pożyczki za kilkaset tysięcy, ale oczekują przy tym odpowiednich zabezpieczeń.

Na górę

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «