www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Marek » 19 sty 2014, 21:24

witam potrzebuje pilnie 2000 zl na 2 lata prosze o pomoc

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: autor12 » 08 sty 2014, 11:29

No niestety ale odradzam ta firmę z racji iż wiele osób już z tego powodu płacze
mamy już dużo zgłoszeń ze pożyczki są proponowane pod warunkiem wpłaty prowizji lub tak zwanej przedpłaty i to w niebagatelnych kwotach.
Otrzymuje często maile z zapytaniem czy państwo tez pobierają pieniądze za wypłacenie pożyczki jak w wyżej opisanej firmie
lub wpłaciłam wszystkie oszczędności na zaliczkę w pomocnej pożyczce plus pożyczone pieniądze proszę o pomoc szukam pożyczki na 3 tys by oddać to co pożyczyłam na wpłatę .
sami tez jako doradcy wysłaliśmy człowieka by sprawdziła to podając się pod klienta
Pan x ma nieskazitelna historie kredytowa i zdolność w banku na 30 tys kredytu gotówkowego
Starał się w firmie o 20 tys kredytu na 10 lat pani przedstawiła ofertę i na drugi dzień podstawiła umowę przedwstępna którą pan x po ciężkich dyskusjach ( niechęć do wydawania wzoru umowy przed podpisaniem)uzyskał kopie do zapoznania się na spokojnie
z umowy przedwstępnej wnika jasno
firma wymaga opłaty /prowizji w tym przypadku 12 tys za pożyczkę jednocześnie nie gwarantując jej przyznania jeżeli tak zwana ponowna końcowa weryfikacja nie przebiegnie pomyślnie jednoznacznie tez stanowi zapis w umowie ze owa kaucja nie jest wtedy zwracana( zwracana jest tylko w winku winny po stronie firmy)
Negocjujemy wysokość kaucji na która nie ma mowy by była nisza wiec podziękowaliśmy
tak czy inaczej nie zachęcał bym do tej firmy.
Ponadto firma stosuje zaawansowane metody marketingu gdzie znajda państwo w sieci tysiące wpisów bardzo chwalące ta firmę i super pseudo potworzonych stron z opiniami super zadowolonych klientów fora blogi itd
Decyzje zostawiam państwu ale fakty mówią za siebie

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Kasia » 05 sty 2014, 14:05

Witam! Jeżeli chodzi o Pomocną Pożyczke , to nie dajcie sie naciągnąc. Przy rozmowie przez telefon, wszystko ładnie bez problemów. Decyzja pozytywna, ale przy podpisaniu umowy musisz mic kase zeby im wpłacic. Niby pieniądze otrzymasz w ciągu 14 dni. Gówno prawda. Po 14 dniach musisz wysłac im forme zabezpieczenia. Ja jak do nich dzwoniłam bo stwierdziłam ze to oszustwo to Szmata która ze mna rozmawiała smiała sie do słuchawki. Co takie firmy jak ta szukają w Internecie? Takie cos powinno byc zaraz wykasowane. Te pozytywne opinie i komentarze ze,dostałem pożyczke itp to oni sami piszą. Nie dajcie sie nabierac.

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Izy » 19 paź 2013, 18:58

Niestety ale jest mnóstwo nieciekawych opini na temat tej firmy.

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: ilona5454 » 16 paź 2013, 19:57

Tak tylko zanim po 2 tygodniach dokonają wypłaty żądają wpłacenia 6% wnioskowanej pożyczki.Dla czego nie mogą dokonać tego potrącenia po przyznaniu pożyczki!!!!!!

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Iwona » 29 wrz 2013, 20:15

Kamil34 pisze:
Wisienka pisze:Nie korzystają z bazy BIK, zobacz:
"Naszą współpracę opieramy na obopólnym zaufaniu, dlatego też nie weryfikujemy naszych Klientów w BIK-u i nie żądamy niepotrzebnych zaświadczeń. Naszą rolą jest pomoc w znalezieniu optymalnych rozwiązań."


W takim razie co jest potrzebne by otrzymać u nich pożyczkę? Żadnych zaświadczeń nie wymagają? Potrzebne są zaświadczenia o dochodach?

Ja starałam się też w tej Instytucji wziąć pożyczkę jako Kredyt Konsolidacyjny i po rozmowie na drugi dzień przyznali mi 100 000zł ale żeby je otrzymać muszę wpłacić 6000zł tzw prowizji. A skąd ja mam wziąć taką kwotę, skoro nie mam nawet 100zł na opłaty zaległych rachunków i spłaty kredytów i innych pożyczek, które dzięki tak dużej kwocie pokryły by mi wszystkie koszta zadłużeń.
PS. Potrzebny jest dowód osobisty, zaświadczenie z pracy o dochodach i wpłata wspomnianych 6000zł. Potem po podpisaniu umowy czeka się 2 tygodnie na otrzymanie wymarzonej kwoty. Pozdrawiam.

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Molka » 18 wrz 2013, 17:45

Naprawdę fajne są te karty. Wiąże się z nimi wiele możliwości. Spójrzmy na trzecią pozycję:
"Miejsce trzecie – ex aequo – zajmują dwie karty kredytowe: Sync Credit MasterCard Alior Synca oraz Karta kredytowa Silver Alior Banku. Każda z nich zdobyła po 6 punktów, w tym maksymalną ich liczbę za: oprocentowanie transakcji bezgotówkowych i wysokość rocznej opłaty za kartę. Posiadacze obu kart zajmujących najniższy stopień podium mogą korzystać z moneyback. W przypadku karty wydawanej przez wirtualny Alior Sync oferta jest taka sama jak w przypadku karty, która znalazła się na drugim miejscu. Z kolei posiadacze Karty kredytowej Silver Alior Banku otrzymują zwrot do 1% od każdego zakupu dokonanego kartą. Przy czym z moneyback mogą skorzystać klienci, dla których Alior Bank jest "głównym bankiem", tj. m.in. posiadają w nim konto zasilane co miesiąc z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium."

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Palka » 18 wrz 2013, 12:06

Niezła ta karta. Czytając ten opis nie pomyślałabym, że opisują tam kartę kredytową. Fajne rzeczy można robić dzięki tej karcie. O drugiej pozycji również trochę napisali:
"Na pozycji drugiej znalazła się karta Sync Credit MasterCard World wydawana przez Alior Sync. Srebrna medalistka zdobyła 6,5 punktu, w tym maksymalną ich liczbę za: oprocentowanie transakcji bezgotówkowych i wysokość rocznej opłaty za kartę. Karta ta daje możliwość otrzymania zwrot 5% wartości transakcji internetowych. Maksymalna wysokość zwrotu to do 1000 zł miesięcznie i 4000 zł w ciągu roku. Zwrot przysługuje za transakcje dokonane w sklepach internetowych w Polsce i za granicą , a skorzystać mogą z niego klienci, którzy otrzymują na konto osobiste prowadzone w Alior Sync wynagrodzenie lub stypendium z uczelni. Dodatkowym bonusem w przypadku tej karty jest program lojalnościowy World MasterCard Rewards (za każde 5 zł wydane kartą przyznawany jest jeden punkt. Punkty zamieniane są na atrakcyjne nagrody ze specjalnego katalogu)."

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Molka » 18 wrz 2013, 11:35

Palka pisze:Myślę, że w poszukiwaniu taniej karty kredytowej warto się przyjrzeć rankingowi. Dzięki temu będziemy mieć jasny obraz tego co oferują banki. Zajrzycie sobie tutaj: http://www.totalmoney.pl/artykuly/105846,karty-kredytowe,ranking-kart-kredytowych-z-programami-rabatowymi-i-moneyback,1,1 W tym rankingu wygrywa karta z BNP Paribas Bank Polska.


Pierwsza karta jak najbardziej zasłużyła na swoją pozycję. Wygrała pod wieloma względami:
"Pierwsze miejsce w zestawieniu zdobyła karta MasterCard Classic BNP Paribas Banku Polska. Zdobyła ona 7 punktów, w tym maksymalną liczbę punktów za: oprocentowanie transakcji bezgotówkowych, długość okresu bezodsetkowego (rekordowe 61 dni!) i wysokość rocznej opłaty za kartę. Posiadacz tego „plastiku” może skorzystać ze zwrotu 1% wydatków kartą dokonanych w sklepach spożywczych, marketach budowlanych, na stacjach paliw, w aptekach i w biurach podróży. Pisząc o tej karcie trzeba jeszcze wspomnieć o oferowanym do niej ubezpieczeniu „Bezpieczna Podróż”. Zaspokaja ono całkowicie potrzebę zachowania bezpieczeństwa w podróży (od opóźnienia lotu, poprzez chorobę, leczenie - nawet stomatologiczne, transport bliskiej osoby do chorego). Obejmuje ono także amatorskie uprawianie sportów (surfing, nurkowanie, żeglarstwo etc.). Koszt „Bezpiecznej Podróży” to 9,90 zł."

Re: www.pomocnapozyczka.pl - opinie

Post autor: Palka » 18 wrz 2013, 10:29

Myślę, że w poszukiwaniu taniej karty kredytowej warto się przyjrzeć rankingowi. Dzięki temu będziemy mieć jasny obraz tego co oferują banki. Zajrzycie sobie tutaj: http://www.totalmoney.pl/artykuly/105846,karty-kredytowe,ranking-kart-kredytowych-z-programami-rabatowymi-i-moneyback,1,1 W tym rankingu wygrywa karta z BNP Paribas Bank Polska.

Na górę

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «