Linki sponsorowane

Pożyczki na spłatę komornika

Gdzie znaleźć najlepsze pożyczki na spłatę komornika?

Jeśli nie możesz już dłużej zwlekać ze spłatą komornika i na już potrzebujesz pieniędzy – zaciągnij pożyczkę! Banki wprawdzie niechętnie przyznają pieniądze osobom już zadłużonym, jednakże na rynku działają przecież instytucje pozabankowe. Co więcej o pomoc można starać się również u osób prywatnych, a w przypadku niewielkich kwot pieniędzy także za pośrednictwem serwisów pożyczkowych korzystając z telefonu komórkowego, wysyłając SMS-a.

Kredyt na spłatę komornika

Jeśli zaciągałeś pożyczkę na spłatę komornika, chcesz zarekomendować firmę, serwis lub osobę prywatną – możesz to zrobić właśnie tutaj! Zachęcamy do komentowania artykułów zamieszanych w tym dziale, wydawania opinii o instytucjach pozabankowych, które mają w swojej ofercie pożyczki na spłatę komornika, dla osób zadłużonych. Postaramy się wyszukać dla Was – wszystkich zainteresowanych tematem – najciekawsze, zasługujące na uwagę oferty.

5 myśli nt. „Pożyczki na spłatę komornika”

  1. Pytanie kieruję do zwykłych użytkowników z prośbą jednocześnie. Czy udało się komuś znaleźć kredyt na spłatę komornika ? Jeśli tak, to gdzie i na jakich warunkach. Od razu mówię, że nie interesują mnie oferty gdzie trzeba wpłacać z góry jakieś pieniądze.

    1. Znając życie, to tylko takie oferty znajdziesz… Nie dość że będziesz musiał dokonać przedpłaty, to jeszcze koszty będą wcale nie takie małe. Takie pożyczki to duży krok ku spirali kredytowej.

      1. Zamiast pożyczać pieniądze w sytuacji gdy człowiek ma już nóż na gardle, lepiej chyba próbować zdobyć kasę w jakiś bardziej cywilizowany sposób. Czy nie lepiej zacisnąć zęby i próbować dorobić sobie jakieś pieniądze niż brnąć w jeszcze gorsze długi?

  2. Całkiem niedawno byłam w takiej sytuacji. Komornik zapukał do moich drzwi – chodziło o zapłatę zaległych mandatów postojowych. Nie chciałam żeby mąż się dowiedział, więc skorzystałam z oferty Providenta. Pani z którą rozmawiałam przez telefon już na drugi dzień była u mnie z pieniędzmi. Przez 10 miesięcy spłacałam pożyczkę w równych ratach. Mogę polecić jeśli ktoś ma tak jak ja nóż na gardle. Pamiętajcie jednak że oprocentowanie jest bardzo, bardzo wysokie, ale cóż jeśli się nie ma innego wyjścia.

    Kalina, Konin

  3. mam znajomego który ma komornika za alimenty 270 zł stracił prace i jest na załamaniu bo jego była tylko dzwoni o kase i grozi mu jak moge mu pomoc sama nie wiem moze ktos mi poradzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*