Linki sponsorowane

Pożyczki bez dochodów

Gdzie znaleźć najlepsze pożyczki bez dochodów?

Każdy z nas chciałaby mieć odłożoną gotówkę na czarną godzinę. Jednakże życie w Polsce nie wszystkim pozwala na takie luksusy, co by odkładać pieniądze z wypłaty. Zawsze zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, kiedy na już potrzebne są nam pieniądze, których to fizycznie nie posiadamy. Co zrobić w takie sytuacji? Zazwyczaj pierwsza myślą, która się pojawia jest pożyczka u znajomych, rodziny albo w banku. Jednakże osoby nie posiadające dochodów, albo takie, które nie mogą ich udowodnić, bowiem pracują bez umowy nie mogą zawsze liczyć na przychylność owych instytucji finansowych.

Są jednak banki, które wspomagają klientów, którzy aktywnie szukają pracy mimo jej utracenia, albo też uczą się, studiują, żeby w przyszłości się o dobrą pracę postarać. Właśnie z myślą o nich powstał ten dział. Pożyczki bez dochodów można dostać w bankach, ponadto również instytucjach pozabankowych, czy też u osób prywatnych. O niewielkie kwoty pieniędzy można wnioskować również w serwisach pożyczkowych, za pośrednictwem telefonu, wysyłając SMS-a. Czytaj artykuły umieszczane w tym dziale a dowiesz się więcej!

8 myśli nt. „Pożyczki bez dochodów”

 1. no właśnie, często jedyną alternatywą dla tych, którzy chcą kredyt bez sprawdzania w bik lub w krd i pracują bez umowy o pracę jest tylko jakaś pożyczka pozabankowa lub prywatna bo tam można dostac pieniądze bez wykazywania dochodów i zaświadczeń o zarobkach

 2. Zawsze mnie zastanawiało jak osoba, która nie posiada dochodów, może spłacać pożyczkę. Czy wiąże się to z pracą na czarno, zasiłkiem z opieki społecznej czy ze sprzedażą złomu? Dziwię się, że firmy chętnie pożyczają pieniądze komuś z niepewną sytuacją finansową. Co w momencie gdy nie będzie spłacać? Zwykle tacy ludzie nie mają żadnego majątku, więc nawet komornik może mieć problem…

  1. To banalnie proste. Jestem studentką, utrzymują mnie rodzice, pracuję dorywczo. Czasem potrzebuję w danym miesiącu gotówki więcej, w innym miesiącu mam dużo ponad to, co wydaję. Żaden bank nie udzieli mi pożyczki ani kredytu, bo wg nich nie mam stałych dochodów (obowiązek alimentacyjny rodziców się nie liczy, praca dorywcza to zarobki, których może nie być przez 2-3 miesiące). Nie chcę za każdym razem prosić rodziców o pieniądze, skoro mogę sama sobie z tym problemem poradzić przy pomocy pożyczki.
   Dostałam kilka pożyczek od firm m.in. viasms. Wszystkie spłaciłam w terminie. Jedyna wada tych rozwiązań to wysokie oprocentowanie i krótki czas. Chciałabym wziąć pożyczkę np. na 3 miesiące na 500 zł, ale max. czas spłaty takich pożyczek to 30 dni.

 3. Pracuję bez umowy o pracę |(na czarno). Pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości ok. 40.000 zł na zakup samochodu – jest mi niezbędny do wykonywania pracy – dojazd do klientów, zakup materiałów. Poprzedni samochód został uszkodzony w wypadku i nie otrzymałam za niego odszkodowania.

  Alicja z Torunia

 4. WITAM , POTRZEBUJĘ PRYWATNĄ POŻYCZKĘ NA INWESTYCJE
  Z KTÓREJ MOŻNA SPORO ZAROBIĆ , BANKI NIECHCĄ MI UDZIELIĆ
  KREDYTU , POTRZEBUJĘ 10 TYŚ NA 6 MIESIĘCY DO ZWROTU 15 TYŚ
  BEZ OPŁAT I ZASTAWU , CZY JEST KTOŚ BY MI UDZIELI TAKĄ POŻYCZKĘ

 5. Na początku napiszę, że nie jestem bezrobotny. Nie szukam pożyczki dla bezrobotnych. Pracuję na czarno i niestety nie mogę przedstawić żadnych zaświadczeń. Potrzebuję znaleźć firmę, parabank co mi pożyczy pieniądze bez zbędnych formalności.
  Potrzebuję 10000 zł na samochód do dojazdów na budowy. Jeżdżę w różne miejsca Polski i nie tylko, to muszę mieć w miarę niezawodny pojazd.
  Pożyczone pieniądze oddam w ciągu 6 miesięcy.
  Proszę o pomoc.

 6. Pomocy…
  Mam do spłaty 4600 do 13 .02.2017r. Nie wiem czy rozłożą mi dług na raty. Dogodną i możliwą dla mnie spłatą długu byłaby co miesięczna rata w wysokości 250zł. Nie chcę by odsetki bardziej pogrążyły trudną już sytuację finansową. Moim stałym dochodem jest 700 zł z pilnowania dziecka i 500zł z programu 500+.
  https://zrzutka.pl/jpapp6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*