Linki sponsorowane

Tania pożyczka dla osób bez zdolności kredytowej – parabanki

Wejście w życie rekomendacji T, poważnie ograniczyło dostęp do kredytów konsumpcyjnych. Większość osób w Polsce skazana jest na wzięcie kredytu hipotecznego.

Takie zadłużenie znacząco obniża zdolność kredytową na wiele lat. Tym bardziej, że osoby zarabiające na poziomie średniej krajowej, nie mogą przeznaczyć miesięcznie więcej niż połowa dochodów netto na raty kredytowe-zgodnie z założeniami Rekomendacji T.  Z racji niskich zarobków będzie bardzo trudno uzyskać dodatkowy kredyt gotówkowy. Przypomnijmy, że rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego nie obejmują instytucji parabankowych. Dlatego osoby nadmiernie zadłużone mogą szukać pomocy w takich instytucjach finansowych jak:
Provident
Powszechny Dom Kredytowy
SKOK-i
SMS365

chwilówki bez zdolności kredytowej

3 myśli nt. „Tania pożyczka dla osób bez zdolności kredytowej – parabanki”

  1. Moim zdaniem, jeśli ktoś nie ma zdolności kredytowej, nie powinien brać kredytów. Koniec, kropka. Ludzie porywają się z motyką na słońce, zapożyczają się do granic absurdu, a potem jest płacz, zgrzytanie zębami i dobijanie się do opieki społecznej.

  2. Zaciąganie pożyczki nie mając zdolności kredytowej to jak zakładanie sobie sznura na szyję. Nie mogę pojąć jak osoby zdrowo myślące mogą rozważać, a nawet szukać tego typu rozwiązań. Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje w życiu, ale zawsze powinno się mierzyć siły na zamiary.

    Erni z Elbląga

    1. Moim zdaniem, jeśli ktoś jest niewypłacalny, a jest to równoznaczne z brakiem zdolności kredytowej, nie powinien absolutnie brać kredytu. Przecież od razu wiadomo, że taki ktoś nie będzie go spłacał. Po co więc te wszystkie formalności itp. skoro i tak zakończy się to porażką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*