Linki sponsorowane

Pożyczka dla bezrobotnych w SMS365 – szybka pożyczka bez pracy

Pożyczki dla bezrobotnych. Jesteś bez pracy i bez pieniędzy. Nie masz co liczyć na kredyt w banku z powodu braku stałego źródła dochodu. Niestety bardzo mało firm zdecyduje się pożyczyć pieniądze bezrobotnemu. Takie pożyczki obarczone są wysokim ryzykiem. Dlatego zamiast szukać oferty w banku może warto przejrzeć oferty prywatnych firm, które oferują pożyczki bez formalności?
Coraz popularniejsze stają się pożyczki przez sms. Prywatne firmy pożyczkowe oferują pożyczki chwilówki dla wszystkich, którzy wyślą sms. O pożyczkę może ubiegać się każdy kto ukończył 20 lat a nie przekroczył jeszcze górnego progu 65 lat. Obowiązkowo również przyszły pożyczkobiorca musi być obywatelem Polski. Ażeby otrzymać pożyczkę klient musi wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na sms z decyzją o przyznaniu pożyczki. W treści smsa zawarty jest również unikalny numer klienta, który stanowi swego rodzaju identyfikator. Po otrzymaniu takiego smsa, klient musi przesłać na wskazany numer bankowy przelew pieniężny w wysokości 1 grosza. W tytule przelewu konieczne jest podanie kodu klienta otrzymanego wcześniej za pośrednictwem wiadomości tekstowej sms. Przelew jest konieczny. Za jego pomocą wyrażamy zgodę na warunki oferowane przez firmę. Przelew stanowi tak jak by podpis pod umową kredytową. Ważne jest by przelewu dokonywać z konta, na które chcemy by firma przelała nam pieniądze. Nie można przesyłać pieniędzy za pomocą serwisów do szybkich przelewów.

Jedna z firm, która oferuje pożyczki dla bezrobotnych jest SMS365. Firma ta we wspomniany wyżej sposób zawiera umowę z klientem i na jej podstawie przesyła mu pieniądze. Wszystkie pożyczki w SMS365 są ubezpieczone w towarzystwie ubezpieczeń Compensa. Minimalna kwota pożyczki o jaką może ubiegać się klient to nawet 200 zł, maksymalnie klient może starać się o pożyczkę w wysokości nawet 2000 złotych. Jednak firma wprowadza ograniczenia dla osób, które ubiegają się o pożyczkę po raz pierwszy.
Każdą pożyczkę należy zwrócić w odpowiednim terminie. W przypadku pożyczek przez sms, nie spłacamy ich w ratach tylko w całości. Jako całość rozumiemy kwotę nominalną pożyczki oraz wszystkie koszty związane z jej udzieleniem. Na koszty składają się: prowizja za udzielenie pożyczki, odsetki od udzielonej pożyczki, składa ubezpieczeniowa.

6 myśli nt. „Pożyczka dla bezrobotnych w SMS365 – szybka pożyczka bez pracy”

  1. Ciekawe jak taki bezrobotny miałby spłacać pożyczkę? Z bieda-zasiłku, który wypłacany jest tylko przez określony czas? Ludzie są czasem tak głupi, że nawet nie zdają sobie sprawy, jakiego bata na siebie kręcą. Przecież, gdy nie będą mieli z czego spłacać, to nikt im tego nie podaruje.

  2. Bez pracy, bez dochodów, bez pieniędzy – bez możliwości spłacania zadłużenia. Tak to rozumiem, bo jak można spłacać raty, jeśli nie ma się z czego spłacać? Jakiś totalny absurd…

    1. To prawda. Takie pożyczki w ogóle przeczą zdrowemu rozsądkowi, bo jak można spłacać raty nie mając dochodów? Zupełnie tego nie rozumiem. Czy w ogóle takie osoby spłacają rzetelnie swoje zadłużenie? Wątpię…

  3. W świetle polskiego prawa jestem osobą bezrobotną, ponieważ nigdzie nie jestem zatrudniona na umowę o pracę. Jednakże codziennie rano wstaję i idę do sklepu, gdzie pracuję na czarno. Czy w takiej sytuacji istnieją firmy, które udzielają pożyczek takim osobom jak ja? Czy ktoś z Was korzystał z „pożyczek dla bezrobotnych”. Oczywiście nielogiczne wydaje się, żeby pożyczkę otrzymał typowy bezrobotny – bez jakiegokolwiek źródła dochodu – ja jednak pracuję na czarno i chciałabym dowiedzieć się kto oferuje „pożyczki dla bezrobotnych” takich jak ja?
    Daria z Kłodawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*