Linki sponsorowane

Kredyt bez poręczeń

Szybka pożyczka to coś na czym Ci zależy? W takim razie przygotuj się na wypełnianie i zbieranie niezbędnej dokumentacji, pomyśl nad zastawem lub osobą, która za Ciebie poręczy. Jeśli natomiast nie chcesz włączać do swoich spraw finansowych kogoś trzeciego, choćby osoba ta była Ci naprawdę bliska, wówczas wybierz pożyczkę bez poręczycieli.

Banki chętnie udzielą Ci pożyczki jeśli tylko okażesz się wiarygodnym pożyczkobiorcą. Jeśli zaś Twoja historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia, wówczas możesz zwrócić się o pomoc do firm pożyczkowych, instytucji pozabankowych. Dużo osób decyduje się również na pożyczki społecznościowe. W przypadku niewielkich kwot można pokusić się również o szybkie pożyczki on-line.

Pożyczki za poręczeniem przechodzą do przeszłości, dziś większość pożyczek udzielanych jest bez poręczycieli. Jeśli jesteś zainteresowany tematem koniecznie szukaj informacji właśnie w tym dziale.

pewny kredyt bez poręczeń

3 myśli nt. „Kredyt bez poręczeń”

  1. Obecnie większość kredytów nie wymaga poręczenia osób trzecich. I w sumie dobrze bo jest to dość kłopotliwe. Ludzie mają do siebie coraz mniej zaufania, więc mało kto chce poręczyć kredyt innej osobie, bo to jest zwykle pierwszy krok do tego, żeby zakończyć znajomość… Wystarczy tylko jedno potknięcie.

  2. Pilnie potrzebuję pożyczki na kwotę 3000 zł na naprawę motoru. Sprawa jest pilna bo motor jest mojego męża, a on nic nie wie o jego uszkodzeniu (syn pojeździł sobie z kolegami i skończyło się „małą katastrofą”) a ja niestety nie dysponuję taką gotówką. Chciałabym zasięgnąć rady, który bank i na jakich zasadach pożyczyłby mi niezbędną dla mnie kwotę.

    Alina R., Jabłonowo Pomorskie

  3. Muszę wyremontować samochód przed badaniem technicznym. Samochód potrzebny mi jest do pracy. Pracuję na budowach i muszę nim dojeżdżać. Dlatego pilnie potrzebuję pożyczyć 1500 zł.
    Niestety ni mam nikogo, kto mógłby poręczyć mi kredyt. Wszyscy znajomi są zadłużeni już. Mieszkamy w małej mieścinie pełnej bezrobocia.
    Wielu z nich zresztą szuka pożyczek dla bezrobotnych. Może ktoś tutaj będzie mógł nie tylko mi pomóc, ale także moim przyjaciołom ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*