Pożyczka niebankowa z dostawą do domu

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Pożyczka niebankowa z dostawą do domu

Postautor: benek » 17 gru 2012, 22:55

Przykład pożyczki z ekspresową dostawą do domu. Uzyskanie finansowego wsparcia w firmie VIRRION jest bardzo łatwe. Pożyczka udzielana jest praktycznie w ciągu 48 godzin. Kontakt z parabankiem jest mailowy oraz telefoniczny. Pożyczka dobierana jest pod możliwości finansowe klienta.
Chwilówka w VIRRION:

- kwota pożyczki od 300 do 3500 zł
- bez poręczycieli
- nie ma ukrytych kosztów i opłat
- raty tygodniowe oraz miesięczne
- gotówka dostarczana do domu klienta
benek

Jak dobrze wybrać pożyczkę nie w banku

Postautor: poszukiwacz » 05 sty 2013, 13:36

Podejmowanie finansowych decyzji
Podejmowanie rozmaitych decyzji wymagających zaangażowania pewnej puli środków finansowych zawsze przychodzi nam zdecydowanie łatwiej, jeżeli dysponujemy jakimiś oszczędnościami – wówczas człowiek ma zapewniony pewien komfort psychiczny, ponieważ wie, że w razie czego posiada rezerwy, po które w awaryjnej sytuacji zawsze może sięgnąć. Niestety, w rzeczywistości wielu z nas o takim komforcie nie może mówić.
Najgorzej jest wówczas, kiedy nasza finansowa wiarygodność jest nadszarpnięta i figurujemy w Biurze Informacji Kredytowej jako nierzetelni dłużnicy. Wtedy na wsparcie ze strony tradycyjnych instytucji jakimi są banki nie możemy liczyć. Co więc zrobić, gdy potrzeba jest pilna i szybko potrzebujemy gotówki? Nie pozostaje nam zbyt wiele opcji do wyboru. Możemy co prawda poprosić o wsparcie rodzinę, ale jak większość z nas wie doskonale z własnego doświadczenia – z tym przeważnie też jest spory kłopot. Pamiętajmy zatem o istnieniu licznych firm pozabankowych, gdzie pożyczka zostanie nam przyznana praktycznie od ręki.
Uważajmy jednak na to jaka umowa zostaje nam zaproponowana. W takich firmach rozbieżności, jeśli chodzi o warunki w zakresie ofert pożyczkowych, są naprawdę ogromne. Dlatego nie możemy mieć na względzie tylko jednej firmy pożyczkowej – zanim zdecydujemy się podpisać umowę, musimy przejrzeć możliwie jak najwięcej ofert dostępnych na rynku. Na nasze szczęście sporo jest takich firm, których pozycja jest już od lat ugruntowana i które cieszą się niemałym uznaniem wśród klientów.
poszukiwacz

Kto pożycza pieniądze do domu

Postautor: marian » 05 sty 2013, 17:08

Pożyczki pozabankowe z dowozem do domu to chyba żadna nowość bo przecież Provident tak się reklamuje, że na terenie całej Polski ich doradca może dojechać do mieszkania klienta i przywieźć wszystkie formalności oraz gotówkę ze sobą. Są też mniejsze instytucje o zasięgu lokalnym i na przykład w Poznaniu jest taka firma co się nazywa PBP Poznań i oni na terenie miasta dowożą do domów klientów pieniądze. Nie wiem jak w praktyce to funkcjonuje i czy opłaca się tam brać jakąkolwiek chwilówkę, tylko wiem że istnieją bo czytałem ich ulotkę reklamową.
marian

Pożyczka z dostawą do domu

Postautor: konto » 15 sty 2013, 14:42

Są firmy pożyczkowe, które na odpowiedni wniosek dostarczają pieniądze do domu, ale zazwyczaj w uzasadnionych przypadkach i nie liczcie, że w ten sposób dostaniecie np. sumę 300 złotych. Żeby firma parabankowa przekazała wam środki na adres domowy, suma musi być rzeczywiście znacząca. Pożyczka z dostawą do domu to ogólnie rzadkość, raczej pojawiająca się promocja. Osobiście jedynie słyszałem - nie korzystałem. W parabankach obowiązują inne zasady - czasami naprawdę dziwne.
konto

Re: Pożyczka niebankowa z dostawą do domu

Postautor: agnieszka » 31 maja 2013, 20:12

[img][quote="benek"]Przykład pożyczki z ekspresową dostawą do domu. Uzyskanie finansowego wsparcia w firmie VIRRION jest bardzo łatwe. Pożyczka udzielana jest praktycznie w ciągu 48 godzin. Kontakt z parabankiem jest mailowy oraz telefoniczny. Pożyczka dobierana jest pod możliwości finansowe klienta.
Chwilówka w VIRRION:

- bez poręczycieli
- gotówka dostarczana do domu klienta[/quote][/img][quote="benek"]Przykład pożyczki z ekspresową dostawą do domu. Uzyskanie finansowego wsparcia w firmie VIRRION jest bardzo łatwe. Pożyczka udzielana jest praktycznie w ciągu 48 godzin. Kontakt z parabankiem jest mailowy oraz telefoniczny. Pożyczka dobierana jest pod możliwości finansowe klienta.
Chwilówka w VIRRION:

- bez poręczycieli
- gotówka dostarczana do domu klienta[/quote]
agnieszka

Postautor: wakkymen » 04 cze 2013, 14:32

wakkymen.ebrokerpartner.pl
wakkymen

Postautor: mariusz » 13 cze 2013, 18:48

bardzo prosze o kontakt gdyrz potrzebuje gotuwki splata tygodniwa interesuje mnie 3000zl bardzo prosze o kontakt 667266935 dziekuje mariusz
mariusz

Postautor: Dorcia » 27 cze 2013, 18:10

Witam gdyz potrzebuje gotówki spłata tygodniowa interesuje mnie 4000zł bardzo prosze o kontat 601736910 dziekuje Dorota
Dorcia

Postautor: Ela » 30 cze 2013, 19:18

Witam pilnie potrzebuje pozyczyc 2500 mamy ciezki okres jezeli jest ktos w stanie pozyczyc nam taka gotowke bede wdzieczna obecnie ja jestem na urlopie platnym wychowawczym udokumentowanym partner pracuje kredyt chciala bym wziasc w domu raty tygodniowe lub miesieczne moj tel 511668170 prowident odpada prosze o pomoc pozdrawiam
Ela

Postautor: ziuta » 01 lip 2013, 12:23

pilnie potrzebuję pożyczkę 5000 ,mam wpisy w bazach i komornika , proszę o kontakt 731995761, pozdrawiam ZIUTA
ziuta

Następna

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń