Ulubiony kantor internetowy.

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: ellow » 07 sty 2015, 9:56

Witam! Jest to mój pierwszy post i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum.

Nie znalazłem odpowiedniego działu, dlatego postanowiłem napisać ten temat tutaj.
Ostatnio często słyszy się o kantorach internetowych, których oferta często bywa atrakcyjniejsza niż oferta kantorów stacjonarnych.
Czy macie jakichś swoich faworytów, których możecie pochwalić? Albo kantory internetowe, które należy unikać?

Ja korzystam z dosyć znanego kantoru internetowego http://www.kantor.pl/
Kurs dosyć dobry, ale najważniejsze jest to, że jest jednym z najbardziej bezpiecznych kantorów.
ellow

Re: Ulubiony kantor internetowy.

Postautor: izakowalik » 05 sie 2015, 10:12

Ja korzystam z wymieniaj.pl i jestem bardzo zadowolona: niskie ceny kursów, szybko realizują przelewy.
izakowalik

Postautor: Lekgaris » 08 sty 2016, 9:12

Witam ja polecam https://www.inkantor.pl/ jest to świetna sprawa, warto sobie ogarnać taki kantor online bo kursy są niewiarygodnie wysokie w porównaniu do tych co nam oferują kantory stacjonarne.
Lekgaris

Postautor: sylwia01 » 07 mar 2016, 20:31

U mnie sprawdza się cinkciarz :)
sylwia01

Postautor: gosia » 16 mar 2016, 13:51

Ja polecam www. rkantor.com – mają najniższe kursy, szybką wymianę i szybkie przelewy. Można też wypłacić kasę w oddziale Raiffeisen za darmo – czego chcieć więcej? I stoi za nimi Raiffeisen, dlatego można się czuć bezpiecznie – i nie trzeba zakładać tam konta w banku!
gosia

Postautor: Werek » 01 kwie 2016, 10:33

Ja najbardziej lubię wymieniać w www.wymieniaj.pl Dla mnie najbardziej korzystny kantor online.
Werek

Postautor: nalik » 09 cze 2016, 21:34

Ja uważam kantor www.wymieniaj.pl za jeden z lepszych kantorów online. Od dłuższego czasu z niego korzystam i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze wszystko szybko i dokładnie. Bezpiecznie i do konta prosto. Polecam bo warto.
nalik

Postautor: stefanowski » 15 wrz 2016, 12:29

osobiście korzystam z KantorEkspert.pl lepszych kursów walut w sieci nie znajdziecie
Jaki Kantor internetowy wybrać? Odpowiedź jest jedna ten który oferuje najkorzystniejsze kursy walut. Takim kantorem jest KantorEkspert.pl
stefanowski

Postautor: arborowski » 02 gru 2016, 12:22

Ja mam dostęp do wymiany walut przez moje konto w BZWBK, ale niestety, nie ma tam zbyt dużego wyboru walut.
Mi na przykład brakuje możliwości wymianu PLN na Yen.
Poradźcie, gdzie w internecie można wymienić PLN na japońską walutę ?
http://pierwszefinanse.pl/
arborowski

Postautor: Armin » 30 wrz 2017, 20:59

Osobiście korzystam z usług kantoru Gieldawalut.com, który oferuje najkorzystniejsze kursy na rynku. Na duży plus zasługuje także fakt, że oferuje on aplikację mobilną, która pozwala nam na korzystanie z niego praktycznie wszędzie. Polecam serdecznie!
Armin

Następna

Wróć do Pomoc dla zadłużonych