Pomoc dla zadłużonego

Porady i ogólna pomoc dla zadłużonych.

Pomoc dla zadłużonego

Postautor: mspik » 15 lut 2013, 14:40

Moja sytuacja nie wygląda zadowalająco, w dużym skrócie - mam wysokie kredyt do spłaty, straciłem pracę, siedzi na mnie komornik.
Pogubiłem się w tym wszystkim. Nie mam zielonego pojęcia co zrobić, aby wyjść na prostą. Co możecie mi zaproponować?
Czy istnieje opcja dogadania się z komornikiem? Pomóżcie - ja ze swoim dogadać się nie potrafię ;/
mspik

Jaka pomoc dla zadłużonego

Postautor: kacper » 18 lut 2013, 14:48

Zawsze można dogadać się z komornikiem, to też człowiek. Niekiedy wiadomo, że odzyskanie środków do dłużnika w takim przypadku graniczy z cudem. Możesz ustalić z komornikiem ostateczny termin spłaty, a w przeciwnym wypadku, on zacznie zajmować Twoje mienie - tak to realnie wygląda. Tylko koniecznie musisz zacząć spłacać swoje zobowiązanie, bo jeśli nie, to żadnej niepisanej umowy nie będzie. Komornik jednak nie zawsze idzie na rękę.
kacper

Najlepsza pomoc dla zadłużonego

Postautor: kuczus » 19 lut 2013, 14:41

Myślę, że zdecydowanie najlepsza pomoc dla zadłużonego, to oczywiście znalezienie dla niego pracy, albo znalezienie znacznie lepszej pracy. Osobiście uważam, że tylko takim sposobem można uzyskać efekt zgodny z oczekiwaniami. O czym jeszcze warto pamiętać? Spłacanie pożyczki kolejną pożyczką tylko w wybranych przypadkach ma prawdziwy sens, więc jeśli nie pojawia się perspektywa posiadania większej gotówki, to nie decydujcie się na spłacanie pożyczki, kolejną pożyczką. To kiepski pomysł.
kuczus

Re: Pomoc dla zadłużonego

Postautor: paweł_098 » 14 lis 2014, 15:47

nie wszyscy o tym wiedzą, ale niektóre firmy windykacyjne praktykują drogę pro-ugodowa, to znaczy że trochę "idą na rękę" osobie zadłużonej. proponują rozbicie długu na raty. na pewno wiem że KRUK tak robi. a co do innych sposobów - to polecam bloga http://moj-dlug.pl/ bo tam są takie rózne opisy, jak ludziom się udało wyjść z długów, może dla kogos to będzie inspiracja :)
http://moj-dlug.pl/
paweł_098

Postautor: pomaranczowa_asia » 04 lut 2015, 8:33

Możesz spróbować się z nim dogadać, ale musisz mieć mocne argumenty. Zrób sobie plan spłaty i próbuj negocjować. Powodzenia
pomaranczowa_asia

Postautor: Remi » 18 mar 2015, 15:42

Opisz problem ile dokładnie wynosi twoje zadłużenie i gdzie
Remi

Postautor: kloniks » 20 lip 2015, 8:42

Opisz wszystko dokładnie, pomogę
kloniks

Postautor: Gość » 31 sie 2015, 15:44

kloniks pisze:Opisz wszystko dokładnie, pomogę

Proszę o kontakt. Potrzebuje pomocy w kredycie. agusia3107@op.pl
Gość

Postautor: krecik12345 » 25 wrz 2015, 9:29

Witam,
Potrzebuje pomocy w spłacie chwilówek. Zgodzę się na wszystkie warunki, Tylko pomóżcie. Bardzo proszę o pomoc.
krecik12345@o2.pl, tel: 797 448 135
krecik12345

Postautor: Gorat » 27 lip 2017, 8:10

Polecam poczytać o upadłości konsumenckiej na https://www.facebook.com/pg/upadlosc.konsumencka.szczecin/reviews/?ref=page_internal. Ta firma to specjaliści zajmujący się pomocą zadłużonym, więc istnieje spora szansa na to, że będą w stanie Ci pomóc. Samodzielne próby wyjścia z takiej sytuacji przeważnie nie kończą się zbyt dobrze, więc moim zdaniem warto spróbować.
Gorat

Wróć do Pomoc dla zadłużonych