Nie mam zaświadczenia o zatrudnieniu-skąd wziąć pożyczkę

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Nie mam zaświadczenia o zatrudnieniu-skąd wziąć pożyczkę

Postautor: jurek » 31 gru 2012, 15:33

Nie posiadam zaświadczenia o zatrudnieniu i nie jestem zgłoszony w Urzędzie Pracy-zatem mam status bezrobotnego. Faktycznie jednak zarabiam ale siłą rzeczy nie wykazuje żadnych dochodów. Czy mogę jakoś potwierdzić ten dochód w parabanku, by otrzymać dodatkową gotówkę.
jurek

Skąd wziąć pieniądze bez dochodów

Postautor: feel » 31 gru 2012, 15:34

To nic nie szkodzi, że oficjalnie nie wykazujesz dochodów. W firmach pożyczkowych wystarczy tylko, że okażesz opłacone rachunki z trzech ostatnich miesięcy i będzie wszystko ok. Tym sposobem pokarzesz, że jesteś wypłacalny
feel

Gdzie dostanę kasę bez zaświadczenia z pracy

Postautor: ktoś » 31 gru 2012, 22:50

Mam naprawdę fajną pracę, ale niestety mój szef zatrudnia mnie na najniższą krajową, a resztę pieniędzy wypłaca mi pod stołem i dlatego moje oficjalne zarobki są małe. Musze pilnie załatwić jakąś pożyczkę żeby kupić drugie auto dla żony bo urodziło nam się drugie dziecko i niestety potrzebuję na to kredytu. Czy jakiś bank albo instytucja pozabankowa daje pożyczki, które nie wymagają przynoszenia żadnych zaświadczeń o tym ile się zarabia? Mam nóż na gardle i pilnie potrzebuję pożyczki żeby kupić jakiś nie drogi samochód dla żony.
ktoś

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń