Gdzie można znaleźć oddziały firmy pożyczkowej Finan

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Gdzie można znaleźć oddziały firmy pożyczkowej Finan

Postautor: weekend » 31 gru 2012, 15:32

Główne oddziały pożyczkodawcy Finan znajdują się w Warszawie, Gdańsku, Kłodzku, Legnicy, Piotrkowie Trybunalskim, Szczecinie, Częstochowie, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie, Opocznie, Poznaniu, Tarnowie, Elblągu, Kaliszu Kwidzyniu, Opolu, Rzeszowie oraz we Wrocławiu. Zawsze też można wpisać kod swojego miasta na stronie internetowej i sprawdzić, czy Finan obejmuje swoją działalnością kredytową dany teren…
weekend

Opinie klientów firmy Finan

Postautor: ktoś » 04 sty 2013, 8:42

Dla mnie najwazniejsze są opinie jakie napisza tutaj internauci bo zwykłych reklam to ja się już naczytałem setki i wiem, że rzadko to co oferowane jest na papierze to potem pokrywa się z tym co można w danej firmie pozabankowej dostać naprawdę. Piszcie komentarze i wszystko co wiecie o tego typu firmach, a na pewno przyda nam się to wszystkim i wyjdzie na dobre.
ktoś

Co to za firma Finan i co o niej sądzicie

Postautor: zadłużony » 05 sty 2013, 16:55

Takich firm pozabankowych namnożyło się ostatnio w Polsce okrutnie i łatwo sie pogubić w tym która jest dobra, a która to jacyś naciągacze biedaków na przedpłaty. Ciężko znaleźć jest w internecie jakieś obiektywne dobre lub złe negatywne opinie o tej instytucji więc zachęcam tutaj wszystkich ich dotychczasowych klientów do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami o nich.
zadłużony

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń