Pożyczka bez zaświadczeń z ZUS-u i urzędu skarbowego

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Pożyczka bez zaświadczeń z ZUS-u i urzędu skarbowego

Postautor: poszukiwacz » 30 gru 2012, 10:25

Każdej firmie potrzebne jest takie zaplecze materialne, które zapewni jej swobodny rozwój, gwarantując środki nie tylko na utrzymanie płynności finansowej na stabilnym poziomie, ale też i na inwestycje będące motorem napędowym działalności. Tymczasem nasza rzeczywistość jest taka, że wielu przedsiębiorców boryka się z problemami w tym obszarze – trudności te w głównej mierze dotykają firmy dopiero co zaczynające swoją działalność.
Ta pierwsza faza jest o tyle skomplikowana, że zdobycie potrzebnych pieniędzy jest wielkim utrapieniem. Wymagania jakie banki stawiają przedsiębiorcom ubiegającym się o kredyt są dla wielu z nich po prostu nie do przebrnięcia. Należy dodać, że firmy są w o wiele gorszej sytuacji niż osoby fizyczne – kryteria stosowane przy rozpatrywaniu ich wniosków są o wiele bardziej rygorystyczne. Banki wymagają wielu zaświadczeń – w tym z urzędu skarbowego oraz z ZUS-u. Niejedno przedsiębiorstwo jest zadłużone w tych instytucjach, co oznacza dla nich jedno – odmowną decyzję w sprawie wniosku.
Pozabankowe firmy pożyczkowe mają w swej ofercie takie pakiety gotówkowe, z których bez przeszkód mogą korzystać firmy znajdujące się nawet w takiej sytuacji jak przedstawiona powyżej. Niewątpliwie ogromnym atutem rynku pozabankowych usług finansowych są uproszczone procedury stosowane zarówno wobec klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Zasada jest tylko taka, aby decyzja o podjęciu się takiego zobowiązania była w pełni przemyślana. Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek przypadkowości.
poszukiwacz

Gdzie dostanę pieniądze bez żadnych zaświadczeń

Postautor: mirka » 02 sty 2013, 14:22

Troszkę mi się skomplikowało ostatnio w mojej firmie i zaczynam tracić płynność finansową, a tego strasznie nie lubię i już zaczynam rozglądać się za jakąś pomocą w postaci pożyczki. Niestety miałam ostatnio sporo inwestycji i moje rzeczywiste dochody na papierze nie są zbyt duże a nawet mam wygenerowaną stratę na PITach. Dlatego prosze o porady gdzie jeszcze można szybko i bez jakiś wielkich opłat kredyt bez dostarczania żadnych zaświadczeń typu nie zaleganie w ZUS i US oraz o osiąganych przezemnie zarobkach.
mirka

Który bank nie wymaga zaświadczeń z urzędów skarbowego i ZUS

Postautor: marian » 05 sty 2013, 16:49

Na pewno takie banki jak Idea Bank czy Getin Bank mają flagowe produkty pod szumną nazwą kredyty dla firm bez zaświadczeń. Rzeczywiście te instrumenty finansowe działają i naprawdę w tych bankach można dostać spokojnie całkiem nie mały kredyt na podstawie oświadczeń, że nie mamy zaległości w US i ZUS. Ich flagowy produkt czyli tak zwana pożyczka bezzwrotna Idea Bank co prawda jest potwornie droga w spłacie i w obsłudze jednak rzeczywiście można ją dostać nawet gdy ma się zaległości w spłacaniu składek ZUS.
marian

Pożyczka bez zaświadczeń z zus

Postautor: konto » 15 sty 2013, 14:35

Zaświadczenia z zus o niezaleganiu z płatnościami składek są obowiązkowe w przypadku klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą, ale tylko w bankach.
Jeśli wnioskujecie o pożyczkę w firmie parabankowej, to wcale nie będziecie musieli pokazywać takich dokumentów - nikt ich nie wymaga. Parabanki mają inne prawa i oczekiwania. Przy małych sumach pożyczki po prostu takie formalności są zbędne, bo i tak o niczym nie świadczą. Tak więc nawet jeśli zalegacie w zus, to i tak pożyczkę dostaniecie.
konto

Re: Pożyczka bez zaświadczeń z ZUS-u i urzędu skarbowego

Postautor: Arkadiusz » 26 sty 2015, 14:06

Zajmuję się doradztwem kredytowym i oferuję pomoc dla osób, które prowadzą działalność minimum 3mce nawet bez dochodu! Nie są potrzebne zaświadczenia o niezaleganiu w ZUS i US. Oferuję kredyt bankowy i nie potrzebne jest żadne zabezpieczenie. W razie pytań tel. do mnie 503754382
Arkadiusz

Re: Pożyczka bez zaświadczeń z ZUS-u i urzędu skarbowego

Postautor: Arkadiusz » 26 sty 2015, 14:07

Zajmuję się doradztwem kredytowym i oferuję pomoc dla osób, które prowadzą działalność minimum 3mce nawet bez dochodu! Nie są potrzebne zaświadczenia o niezaleganiu w ZUS i US. Oferuję kredyt bankowy i nie potrzebne jest żadne zabezpieczenie. W razie pytań tel. do mnie 503754382
Arkadiusz

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń