Pożyczka gdy ma się alimenty

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Pożyczka gdy ma się alimenty

Postautor: john » 20 gru 2012, 22:22

Gdzie pożyczę gotówkę jak nie mam stałego dochodu i ojciec płaci mi tylko alimenty. Mam 20 lat i dorabiam w niektóre weekendy jako kelnerka, ale niestety bez umowy o pracę. Mam gdzieś szansę na pożyczkę?
john

Skąd wziąć pieniądze, gdy ma się tylko alimenty

Postautor: mops » 20 gru 2012, 22:23

W banku możesz zapomnieć o gotówce. Alimenty nie zaliczają się tak formalnie do dochodów. Na dodatek jest to dość niepewny dochód i nie jest brany do wyliczania zdolności kredytowej. Banki z doświadczenia wiedzą, że ludzie nagminnie uchylają się od płacenia alimentów. Twoją szansę na zdobycie kasy widzę wyłącznie instytucji pozabankowej
mops

Dodatkowa kasa bez dochodów i z alimentami

Postautor: mikołaj » 20 gru 2012, 22:24

Wydaję mi się, że pomocy powinnaś szukać na portalu Pozyczkapozabankowa.pl. Serwis pomaga w wyborze najlepszej chwilówki. W podjęciu optymalnej decyzji pomagają doświadczeni doradcy finansowi. Jak zdobyć gotówkę bez zbędnych formalności? Wystarczy okazać jeden dowód tożsamości. Maksymalną pożyczkę jaką można zdobyć to 10 tysięcy złotych. Nominalne oprocentowanie pożyczki waha się w przedziale 5,26 do 16 procent. Co najważniejsze klienci nie są sprawdzani w BIK oraz w BIG.
mikołaj

Re: Pożyczka gdy ma się alimenty

Postautor: lodek » 20 maja 2014, 17:38

Oni: pozyczkadlazadluzonych.info nie patrzą na takie rzeczy. Nie sprawdzają BIK, nie patrzą na komornika, nie wymagają niczego szczególnego. Można u nich dostać nawet 300 tys zł.
lodek

Re: Pożyczka gdy ma się alimenty

Postautor: joanna gondek » 22 maja 2014, 13:29

lodek pisze:Oni: pozyczkadlazadluzonych.info nie patrzą na takie rzeczy. Nie sprawdzają BIK, nie patrzą na komornika, nie wymagają niczego szczególnego. Można u nich dostać nawet 300 tys zł.

Potrzebuje pożyczke pilnie
joanna gondek

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń