Czy można zmyślić wielkość dochodu na oświadczeniu?

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Czy można zmyślić wielkość dochodu na oświadczeniu?

Postautor: balotelli » 18 gru 2012, 21:32

Uproszczone procedury kredytowe wiążą się między innymi z tym, że do instytucji finansowej nie musimy dostarczać dokumentów z kadr o zatrudnieniu oraz o wysokości wynagrodzenia. Takie praktyki znacznie skracają czas oczekiwania na upragnioną gotówkę. Co do tego rozwiązania mam pewną wątpliwość. Czy wszystkie dane umieszczane na oświadczeniu o dochodzie są weryfikowane u pracodawcy?
balotelli

Wiarygodność danych na oświadczeniu o dochodzie

Postautor: hindus » 18 gru 2012, 21:33

Z tego co wiem oświadczenie o dochodzie składane w banku oraz w innej instytucji kredytowej składne jest pod rygorem odpowiedzialności karnej…. przecież składasz pod oświadczeniem swój podpis więc musisz się liczyć z odpowiedzialnością. Myślę, że instytucje finansowe i tak na własną rękę weryfikują te dane.
hindus

Jak napisać oświadczenie o dochodach dla banku

Postautor: zadłużony » 05 sty 2013, 14:13

Czyli nie ma co ryzykować i zgrywać cwaniaka i lepiej zawsze napisać prawdę w oświadczeniu o dochodach przy staraniu się o kredyt w banku? Mój znajomy twierdzi, że to tylko formalność i w takim oświadczeniu można sobie wpisać co się tylko chce jednak na mój rozum to chyba w ten sposób można sobie narobić ogromnych problemów w momencie gdy nie będziemy w stanie spłacać regularnie rat za wzięty kredyt.
zadłużony

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń