Chwilówka na miesiąc bez zaświadczeń

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Chwilówka na miesiąc bez zaświadczeń

Postautor: gosiaczek » 10 lis 2014, 22:05

Bank Smart jest marką FM Banku z gwarancją BFG. Jest to bank stworzony z myślą o użytkownikach smartfonów, którzy potrzebują dostępności usług finansowych w zasięgu ręki. Co ciekawe bank ten proponuje chwilówkę na miesiąc do tysiąca złotych. Mobilny bank oferuje proste zasady przyznawania kredytu, podobnie jak firmy pożyczkowe. Wystarczy wspomnieć brak weryfikacji zaświadczeń o zarobkach. Mikropożyczkę można otrzymać na konto nawet w 15 minut. Szybki kredyt charakteryzują jasne zasady oraz minimum formalności. W perspektywie miesięcznej, każde pożyczone 100 zł to koszt 20 zł.
gosiaczek

Re: Chwilówka na miesiąc bez zaświadczeń

Postautor: nataliapstryk » 21 kwie 2015, 7:27

Warto udać się do specjalistów. Pośrednik Kredytowy z Warszawy pomógł mi w ogarnięciu najlepszej pożyczki i ogarnięciu formalności. Szybko, bezpiecznie i na jasnych zasadach.
nataliapstryk

Postautor: Madzia » 22 kwie 2015, 13:01

Nie wiem czy to opłacalne. Możesz poszukać czegoś lepszego, niedawno powstałą nowa przeglądarka do chwilówek.
I moim zdaniem ma bardzo rzetelne dane, finansowa pokazuje aktualne RSO w chwilówka.
W niektórych jest ono na poziomie 3000 ! A w niektórych pierwsza pożyczka nic nie kosztuje.
Madzia

Postautor: Krzysztofaniarusz » 24 kwie 2015, 9:58

Właśnie na tym zarabia się najwięcej. Coraz więcej jest tego.
Dlatego dobre mogą okazać się umowy, które warto czytać.
Krzysztofaniarusz

Postautor: Madzia » 28 kwie 2015, 8:43

A jak ktoś bierze chwilówkę przez sms-a? To nie ma umowy tylko dostaje informację gdzie umowę może przeczytać.
A to już prosta prosta droga do odsetek pokroju 30% co miesiąc. Większość chwilówek ma coś takiego że co kilka dni jest naliczana jakaś fajna sumka. Coś takiego jak 30 złotych
Madzia

Postautor: Krzysztofaniarusz » 29 kwie 2015, 12:19

życie, można zawsze sobie pooglądać jak to wygląda
Obrazek
Obrazek
Krzysztofaniarusz

Postautor: Madzia » 01 maja 2015, 16:59

Bardzo ładne przedstawienie , biję bravo. Bardzo to pomorze osobie która będzie zmuszona do brania chwilówki.
Wiadomo życie nie bajka tyle ludzi teraz traci pracę i nie ma skąd brać pieniędzy. Że przyda im się pomoc w wyborze.
Madzia

Postautor: Krzysztofaniarusz » 05 maja 2015, 9:58

Madzia pisze:Bardzo ładne przedstawienie , biję bravo. Bardzo to pomorze osobie która będzie zmuszona do brania chwilówki.
Wiadomo życie nie bajka tyle ludzi teraz traci pracę i nie ma skąd brać pieniędzy. Że przyda im się pomoc w wyborze.

Dziękuję. Ale to wszytko można znaleźć w internecie. Wystarczy wpisać rso w chwilówkach lub ukryte koszta chwilówek.
I wszystko samo wyskakuje :) Na twojej sowie też można to sprawdzić. Wchodziłem z ciekawości i znalazłem tam nawet więcej w rozwinięciu.
Krzysztofaniarusz

Postautor: Asia » 11 maja 2015, 14:43

na miesiąc można też dostać w ekspres kasie, wybierasz kwotę i obliczają ile trzeba zwrócić. ja skorzystałam i nie żałuję, sprawdzona firma. no i wymagają tylko dowodu osobistego, to duży plus.
Asia

Postautor: Krzysztofaniarusz » 13 maja 2015, 12:48

Asia pisze:na miesiąc można też dostać w ekspres kasie, wybierasz kwotę i obliczają ile trzeba zwrócić. ja skorzystałam i nie żałuję, sprawdzona firma. no i wymagają tylko dowodu osobistego, to duży plus.

Oczywiście pierwsza jest za darmo :) Ale chyba do 1500 albo 1600 nie pamiętam dokładnie.
Nie wiem jakie tam jest rso po tej drugiej pożyczce ale z chęcią od Pai usłyszę :)
Chyba widziałem ją na sowie finansowej. Ale mogę się mylić :(
Krzysztofaniarusz

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń