Pożyczka chwilówka na świąteczne wydatki w Providencie

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Pożyczka chwilówka na świąteczne wydatki w Providencie

Postautor: bolek » 17 gru 2012, 22:38

Zdecydowana większość Polaków przygotowuje święta z własnego budżetu. Nawet kosztem skromniejszych prezentów. Ludzie już tak chętnie nie zaciągają zobowiązania finansowe w tak niepewnych czasach. Dla tych osób, którzy mają większe potrzeby konsumpcyjne działają firmy pożyczkowe. W których decyzja kredytowa wydawana jest dosłownie w parę minut. Najpopularniejszą pożyczką pozabankową w Polsce jest chwilówka udzielana przez Providenta.
- możliwość wnioskowania przez Internet
- dokumenty podpisuje się w domu
- maksymalne kredytowanie wynosi 7 tys. zł
- raty płacone w odstępach tygodniowych
- bez formalności o dodatkowych zabezpieczeń
- dla klientów z negatywną historią kredytową w BIK
bolek

Czy Provident jest bezpieczny?

Postautor: maritt » 17 gru 2012, 22:39

Provident działa w Polsce od wielu lat. Potrzebuje szybkiego dofinansowania w tym miesiącu. Wiadomo teraz są duże wydatki związane ze świętami. Mój budżet na ten miesiąc mówiąc delikatnie został mocno nadszarpnięty ;-)Myślicie, że w Providencie nie kantują; pomijając fakt, że i tak będzie to droga pożyczka?
maritt

Czy pożyczka w Providencie jest uczciwa?

Postautor: gardias » 17 gru 2012, 22:39

UOKiK analizował ostatnio działalność 31 instytucji finansowych(banki, parabanki oraz SKOK-i)-pod kątem tego, czy stosowane przez nich praktyki są zgodne z prawem. Pod lupę zostało wzięte ok. 147 wzorów umów. Sprawdzane były takie obszary jak: przekaz reklamowy, formularz informacyjny, informowanie o RRSO, informacje o całkowitych kosztach kredytowych oraz możliwość odstąpienia od umowy. Pod wszystkimi względami Provident wypadł wręcz wzorowo.
gardias

Całkowity koszt pożyczki w Providencie

Postautor: cyrkowiec » 17 gru 2012, 22:40

Przykładowe koszty pożyczki w kwocie 4 000 zł w Providencie:

- czas umowy pożyczki: 45 tygodni
- tygodniowa rata ok. 167 zł
- całkowity koszt pożyczki wynosi 1408 zł
- RRSO: 105,11 proc.
- dodatkowe opłaty: obsługa w domu-1964 zł, opłata przygotowawcza-136,80 zł
- całkowita suma do zapłaty: ok. 7510 zł
cyrkowiec

Czy można odstąpić od umowy z Providentem?

Postautor: player » 17 gru 2012, 22:47

Mam pytanie odnośnie pożyczki w Providencie. Co będzie jeśli zdecyduje się odstąpić od umowy? Podobno pożyczki para bankowe podlegają pod ustawę o kredycie konsumenckim i można w ciągu 14 od podpisania umowy z niej zrezygnować-bez podawania przyczyny.
player

Odstąpienie od umowy w Providencie

Postautor: gosiek » 17 gru 2012, 22:48

W Providencie bardzo łatwo można odstąpić od umowy- co więcej bez dodatkowych kosztów! Zwraca się tylko wypłaconą wcześniej kwotę. Za okres od dnia otrzymania gotówki do dnia upływu terminu spłaty nie są naliczane odsetki.
gosiek

Jak zerwać umowę z providentem

Postautor: ktoś » 09 sty 2013, 15:19

Z tego co ja wiem to też w przypadku providenta można zgodnie z kodeksem cywilnym rozwiązac umowę bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od jej podpisania. Wychodzi na to , że dzięki temu można mieć kasę za darmo bez żadnych kosztów i odsetek? Ciekawe czy jakieś haczyki i pułapki stosuje provident żeby nie pozwolić na tego typu praktyki.
ktoś

Re: Pożyczka chwilówka na świąteczne wydatki w Providencie

Postautor: minia minia » 17 mar 2014, 10:30

Witam wszystkich,
PROVIDENT od niedawna oferuje pożyczkę do chyba 3 tys. złotych bez żadnych dodatkowych kosztów jeśli się zrezygnuje w 28 dni od daty podpisania.
Ja już próbowałam osobiście i musze powiedziec ,że to prawda co mówią.Pożyczkę otrzymasz prosto do domu.Podpisujac umowę masz dwa tygodnie na to aby odesłac formularz, że rezygnujesz z pozyczki bez podawania przyczyny a potem w tych 28 dniach musisz się wyrobic aby spłacic kwote pożyczoną. Polecana dla tych co przed wypłatą zabraknie parę groszy a nie ma skąd pozyczyc bo ich przedstawiciel przyjedzie jeszcze w ten sam dzien co składano wniosek (nawet w niedziele!) i nie biora zadnego % .Pozdrawiam ( ja tak brałam juz 2-gi raz:))
minia minia

Postautor: iwcia » 04 kwie 2014, 18:12

A co jeśli w czasie nie zdążę spłacić .Ja też skorzystałam z prawa odstąpienia umowy i nie zdążyłam spłacić w ciągu 30 dni.
iwcia

Postautor: modeo » 11 kwie 2014, 10:32

Będziesz musiała spłacić zgodnie z harmonogramem spłat, też tak miałem.
modeo

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń