Pożyczki Takto - dla bezrobotnych bez zaświadczeń?

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Pożyczki Takto - dla bezrobotnych bez zaświadczeń?

Postautor: Bidulka » 23 maja 2013, 6:39

Czy mieliście okazję brać pożyczkę z Takto Finanse ? a może kogoś znacie ? Właśnie sprawdziłam na ich stronie oprocentowanie i wcale nie jest tak tragiczne jak w wielu konkurencyjnych firmach.
Chciałam Was spytać czy dali komuś pożyczkę jak nie ma pracy i nie może przynieść zaświadczeń o zarobkach ? Tak naprawdę to pracuje na czarno, ale przecież tego nikt nie honoruje
Bidulka

Re: Pożyczki Takto - dla bezrobotnych bez zaświadczeń?

Postautor: Anka » 08 paź 2014, 16:08

Nie znam takiej firmy. kiedy nie pracowałam to skorzystałam ze strony bezbank, bo tam nie były potrzebne jakiekolwiek zaświadczenia.
Anka

Re: Pożyczki Takto - dla bezrobotnych bez zaświadczeń?

Postautor: Gregullible » 07 lis 2014, 14:40

Bidulka pisze:Czy mieliście okazję brać pożyczkę z Takto Finanse ? a może kogoś znacie ? Właśnie sprawdziłam na ich stronie oprocentowanie i wcale nie jest tak tragiczne jak w wielu konkurencyjnych firmach.
Chciałam Was spytać czy dali komuś pożyczkę jak nie ma pracy i nie może przynieść zaświadczeń o zarobkach ? Tak naprawdę to pracuje na czarno, ale przecież tego nikt nie honoruje

Piszesz niskie oprocentowanie?
Gdzie?
przecież tam jak weźmiesz max kwote pożyczki czyli 10 tyś na 3 lata to oddasz 21 tysięcy, drugie tyle to odsetki? - aż się chce powiedzieć tanioszka i mega niskie oprocentowanie
Gregullible

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń