Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.
Kredy bez zaświadczeń na mieszkanie

Postautor: mspik » 15 lut 2013, 14:32

Czy firmy parabankowe finansują również kredyty na mieszkanie? Czy jest szans np. na to, aby otrzymać na takich zasadach np. 200 tysięcy złotych?
Jak to dalej wygląda? Czy przykładowo tutaj również, mieszkanie będzie obciążone hipoteką? W grę wchodzą inne metody zabezpieczenia?
mspik
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 lut 2013, 14:25

Pożyczka bez zaświadczeń na mieszkanie

Postautor: kacper » 18 lut 2013, 14:39

Firmy parabankowe nie mają w swojej ofercie kredytów - one udzielają jedynie pożyczek, więc nie masz nawet co liczyć na kredyt, na podobnych warunkach jak w banku. Pożyczka będzie znacznie wyżej oprocentowana, wyższe będą jej koszty, a oczywiście będzie udzielona pod zastaw nieruchomości. Inaczej nie ma szans na to, aby otrzymać od firmy parabankowej wysoką pożyczkę. Muszą mieć konkretne zabezpieczenie - jeśli nie będziesz spłacał pożyczki, stracisz mieszkanie.
kacper
 
Posty: 30
Rejestracja: 11 lut 2013, 14:35

Pożyczka na mieszkanie

Postautor: kuczus » 19 lut 2013, 14:25

Żaden parabank nie da kilkuset tysięcy w ramach pożyczki bez żadnego zabezpieczenia. Jeśli ktokolwiek daje wam takie pieniądze, to musi mieć pewność, że przynajmniej aktualnie macie z czego to spłacać. To pierwsza sprawa. Kolejna kwestia - większość firm, które dają pożyczki, nastawia się raczej na stosunkowo niewielkie sumy, np. kilkaset złotych. Tylko wybrane firmy parabankowe dają pożyczki za kilkaset tysięcy, ale oczekują przy tym odpowiednich zabezpieczeń.
kuczus
 
Posty: 63
Rejestracja: 11 sty 2013, 14:38


Wróć do Kredyty bez zaświadczeń

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
» Tutaj dadzą Ci chwilówkę bez BIK! «