Co jest potrzebne do otrzymania pożyczki w Axcess Financial?

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Co jest potrzebne do otrzymania pożyczki w Axcess Financial?

Postautor: mad max » 03 sty 2013, 18:27

Jakie dokumenty i zaświadczenia muszę przygotować, by móc starać się o pożyczkę w Axcess Financial?No i najważniejsze, czy nie jest to jakaś lipna organizacja bo w sumie nic o nich nie mogę znaleźć w necie.
mad max

Gotówka w 3 krokach

Postautor: limahl » 03 sty 2013, 18:28

Aby zdobyć gotówkę wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Potem na zostawiony numer oddzwoni do Ciebie doradca kredytowy. Ostatnim krokiem będzie zawarcie umowy i przelanie gotówki na konto. Axcess Financial jest jedną z nielicznych firm pożyczkowych na rynku, która stosuje się do ustawy o kredycie konsumenckim. Daje to jakieś bezpieczeństwo zawieranych umów…
limahl

Co sądzicie o Axcess Financial? Co to za firma

Postautor: zadłużony » 05 sty 2013, 16:52

Nigdy wcześniej nie słyszałem o takiej firmie i gdyby nie to forum to pewnie dalej żyłbym w nieświadomości, że istnieje taka instytucja. kompletnie nie wiem co to jest za firma więc piszcie co o niej sądzicie i jeśli jest ktoś kto ma doświadczenia w braniu tam pożyczek to niech napisze nam jak się układała współpraca i czy opłaca się brac pożyczkę w Axcess Financial? Czy jest to bezpieczny parabank i czy stosuje jakieś kruczki i haczyki w umowach.
zadłużony

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń