Kredyt samochodowy dla pracujących na umowę śmieciową

Dział dla tych co nie mają zaświadczeń o dochodach.

Kredyt samochodowy dla pracujących na umowę śmieciową

Postautor: gonzo » 28 gru 2012, 19:13

Od paru miesięcy namawiam mojego pracodawcę, żeby podpisał ze mną normalną umowę o pracę ale ciągle otrzymuję negatywną odpowiedź. Powody takiego podejścia do sprawy są zawsze takie same: bo branża budowlana przeżywa przeżywa kryzys, bo firma nie może sobie pozwolić na dodatkowe koszty itp. Szef nawet chciał mi dać podwyżkę na odczepne. Ale co mi po tym jak nie mogę dostać normalnego kredytu w banku. Chcę wreszcie kupić auto i żyć jak człowiek ale nic w tym względzie nie mogę uczynić bez normalnej umowy o pracę. Czy istnieje możliwość wzięcia gdzież pożyczki na umowę śmieciową?
gonzo

Kredyt samochodowy bez umowy o pracę

Postautor: rubik » 28 gru 2012, 19:13

Kredyt samochodowy dla pracujących na czarno lub na umowę śmieciową
Istnieje taka instytucja finansowa jak Powszechny Dom Kredytowy udzielająca kredyty niezależnie od tego, czy wnioskodawca pracuje w oparciu o umowę o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Kredyt samochodowy w PDK można zaciągnąć nawet walucie Euro. Wniosek kredytowy może być składany przez Internet, w oddziale PDK lub na ręce mobilnego doradcy kredytowego. Akceptowany przedział wiekowy wnioskodawcy to 18-75 lat.
rubik

Gdzie dostanę kredyt na samochód na umowę zlecenie

Postautor: Automaniak » 05 sty 2013, 14:25

Czy Getin Bank honoruje także oświadczenie o zarobkach wynikających z zawartej umowy zlecenie? Mam spore zarobki ale niestety wszystko bez umowy o pracę na czas nie określony i tylko na umowę zlecenie. Jeśli nie Getin to może jakiś inny bank oferuje auto kredyt na podstawie umowy zlecenie lub nawet umowy o dzieło bo takie także mam i są na nich spore sumy.
Automaniak

Re: Kredyt samochodowy dla pracujących na umowę śmieciową

Postautor: Daniel » 07 sty 2013, 15:14

Podczas ubiegania się o kredyty uzyskując dochód z tytułu umowy zlecenia lub umowy o dzieło niezbędne jest przedstawienie po prostu często dużo większej liczby wymaganych dokumentów. Przykładami takich mogą być np. wyciąg z konta potwierdzający wysokość i regularność otrzymywanego wynagrodzenia, formularz PIT, czy też zaświadczenie z ZUS potwierdzające podstawę wymiaru składek za ostatnie miesiące.
Daniel

Kredyt na auto przy umowie śmieciowej

Postautor: konto » 15 sty 2013, 14:40

Nie ma najmniejszych problemów z otrzymaniem kredytu samochodowego przy umowie śmieciowej, ale zakładając, że spełniacie wymagania bankowe. Najczęściej banki oczekują, aby umowa obowiązywała od minimum roku, ciągiem, bez żadnych przerw. Wtedy możecie liczyć na otrzymanie kredytu na samochód, bo spełniacie wymagania. Oczywiście istotna jest jeszcze suma tych dochodów. Jeśli wasze zarobki na umowie śmieciowej są bardzo niskie, to nawet nie liczcie, że dostaniecie wysokie kredyty.
konto

Postautor: hamsik » 03 cze 2015, 6:06

Marne szanse, bo tutaj zdolność jest wysoka. Najbardziej opłaca się brać samochód przy działalności, w leasing. Jedna ze znanych firm, gdzie macie opisane zasady - http://www.rl.com.pl/ Przy kredycie samochodowych zasady księgowania i wpisywania w koszty są inne, po prostu w przypadku leasingu wyjdzie to zdecydowanie in plus.
hamsik

Postautor: Gomes » 21 mar 2017, 13:22

Zawsze można podejść chociażby do banku i przedstawić zaistniałą sytuację. Takie rozwiązanie będzie zdecydowanie najszybsze.
Awatar użytkownika
Gomes

Postautor: joasia123 » 26 kwie 2017, 17:57

Ale umowa zlecenie czy o dzieło teraz już jest akceptowana jako dochód. Sprawdź w Optima.
joasia123

Wróć do Kredyty bez zaświadczeń