Pożyczka hipoteczna - gdzie pożyczyć pod zastaw

Dział z ogłoszeniami pożyczkowymi pod zastaw ruchomości i nieruchomości.

Re: Pożyczka hipoteczna - gdzie pożyczyć pod zastaw

Postautor: Marco82 » 11 lut 2016, 10:45

Dziwie się, że interesują cię nowe firmy. Z takimi nowymi firemkami to nigdy nic nie wiadomo. Ja, gdy potrzebowałem szybkiej gotówki pod zastaw zwracałem uwagę na takie, które już jakiś czas są na rynku. To, że są na rynku mówi samo za siebie. Ryzyko oszustwa i próby przewłaszczenia po taniości twojej nieruchomości w przypadku firm długo utrzymujących się na rynku jest wręcz nie możliwe. Inaczej, by ich nie było, a prezesi już dawno by siedzieli za machlojki. Ja zdecydowałem się Janvest i nie żałuję. Szczerze też polecam. Obsługa w porządku. Można się z nimi dogadać odnośnie warunków i są już kilkanaście lat na rynku. Lepiej iść do nich i spać spokojnie, a nie bać się, czy jacyś Ukraincy nie zapukają do drzwi. Pozdrawiam.
Marco82

Postautor: marcin » 01 kwie 2016, 12:54

Jeśli dana firma przestrzega procedur, umowa jest prosta i czytelna to czemu nie, warto zapytać i dostać ofertę. Z nowszych firm mogę polecić Polvest.
marcin

Postautor: pomoc » 04 maja 2016, 10:46

Pozabankowe pożyczki pod nieruchomość
Pod mieszkania domy działki gospodarstwa rolne do 50% wartości
Bez opłat wstępnych
Na oświadczenie
Minimum formalności
Na dział IV KW
Decyzja w 24 godziny
Brak przywłaszczenia
Bez BIK, KRD, ( spłacamy komorników , ZUS )
Tel. 534 88 03 82
e-mail . pomoc.gotowka@op.pl
pomoc

Postautor: klitek » 11 sie 2016, 10:56

Warto sprawdzić firmę Janvest, serio :) Oferują bardzo ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe. Absolutnie nie sprawdzają w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej czy Bankowym Rejestrze Klientów Niesolidnych. Pożyczki udzielane są pod zastaw nieruchomości, a oprocentowanie jest bardzo niskie.
klitek

Postautor: Madzia » 09 gru 2016, 14:33

ryzykowna opcja
Madzia

Postautor: Linoskoczek » 18 gru 2016, 12:10

W Speed Cash Polska - mają ofertę "na miarę" - bardzo elastyczni. Umowa podpisywana u notariusza.
Linoskoczek

Postautor: mikos » 31 mar 2017, 9:12

Linoskoczek pisze:W Speed Cash Polska - mają ofertę "na miarę" - bardzo elastyczni. Umowa podpisywana u notariusza.

widziałam tę ofertę. nie jestem przekonana, bardziej chyba do mnie dociera.
mikos

Poprzednia

Wróć do Pożyczki pod zastaw