Gdzie można pożyczyć pieniądze szybko i tanio?

Dział dla prywatnych inwestorów.

Gdzie można pożyczyć pieniądze szybko i tanio?

Postautor: kraft » 06 sty 2013, 16:16

Postanowiłem zafundować moim dzieciom wyjazd na narty w ferie zimowe. Brakuje mi trochę pieniędzy na takie rozrywki i szukam wszędzie tanich pożyczek. Skąd mogę wziąć gotówkę w parę dni i po małym koszcie?
kraft

Tania i szybka gotówka w Internecie

Postautor: steffen » 06 sty 2013, 16:17

Polecam prywatne pożyczki typu social lending. W Europie Zachodniej ten typ pożyczania gotówki robi furorę. Powstają różne portale społecznościowe na których osoby między sobą pożyczają gotówkę. Można być np. pożyczkobiorcą lub pożyczkodawcą tzw. inwestorem. Nie są to jakieś kolosalne kwoty pieniędzy… Wszystko zależy od tego czy akurat mamy nadwyżkę gotówki w portfelu, czy cierpimy z jej braku;-)Oprocentowanie pożyczki prywatnej w sieci wyznacza specjalna aukcja.
steffen

Czy pożyczki prywatne są tanie?

Postautor: kot » 06 sty 2013, 16:18

Ok. słyszałem o takich pożyczkach ale czy na pewno jest to tani sposób pożyczania pieniędzy. Co najważniejsze, czy można zaufać tym ludziom. Przecież to zupełnie obce dla nas osoby! Czy ktoś reguluje ten proceder w sieci, czy tylko administrator strony internetowej dba o usuwanie wulgaryzmów???
kot

Koszty pożyczania gotówki w sieci

Postautor: daiki ito » 06 sty 2013, 16:18

Nie są to drogie pożyczki. Umawiasz się po prostu na stawkę oprocentowania. Działa to w ten sposób, że kilka osób wykłada małe sumy pieniędzy, które potem składają się łącznie na twoją pożyczkę…. jest aukcja i możesz wybierać pożyczki z odpowiednim oprocentowaniem. Mowa tutaj o oprocentowaniu rzędu 20 procent.
daiki ito

Re: Gdzie można pożyczyć pieniądze szybko i tanio?

Postautor: pozycz.pl » 14 kwie 2013, 10:01

zapraszam na portal
pozycz.pl

Postautor: porka » 21 maja 2014, 15:15

U nich dostaniesz nawet 300 tys zł na 30 lat. Nie sprawdzają BIK, nie wymagają zaświadczeń z ZUS i US. Na pewno dostaniesz tam pieniądze.
porka

Postautor: przemas1002 » 08 paź 2014, 16:05

jeśli chodzi o pożyczkę na kilka dni to polecam portal bezbank na którym na pewno Cię nie obedrą z pieniędzy tak jak na chwilówkach, rejestrujesz się, składasz wniosek i sama ustalasz ile oddajesz- proste ;)
przemas1002

Postautor: kubisss » 13 sty 2017, 11:27

Dużo pożyczek tego typu jest teraz dostępnych przez internet i wcale mnie to nie dziwi. Dziś już wszystko można zrobić online, więc nie dziwne, że też pożyczki w ten sposób są udzielane. Ja raz z takiego wsparcia skorzystałem i obyło się bez przygód. Pieniądze spłacone, no i przydały się, dostałem je na czas, tak jak było w umowie. Miała dobre opinie i się nie zawiodłem. Mają tutaj całą listę z różnymi raczej renomowanymi firmami pożyczkowymi do wyboru.
kubisss

Postautor: rabn » 04 paź 2017, 14:07

Akurat jakoś mam ostatnio taki czas że dużo pożyczek biorę różnych. Ostatnią chwilówkę znalazłem na stronie odpowiedniapozyczka.pl. Tutaj mają dużo różnych ofert od znanych firm choćby z reklam telewizyjnych. Można łatwo sobie ustawić wyszukiwanie pod konkretną kwotą i czas spłaty. Ja wniosek składałem online, ale jak ktoś woli to można też telefonicznie wszystko załatwić. Przy chwilówkach to teraz na pieniądze czeka się w zasadzie parę chwil.
rabn

Postautor: dzianina » 25 lis 2017, 11:58

W Extraportfel można tak pożyczyć . Pierwszą pożyczkę mozna uzyskać do 2000 zł na okres 45 dni bez odsetek . Poza tym pożyczka jest bezpieczna i pewna ;) Gdyby np powinęła nam się noga , to jeżeli nam braknie do spłaty to mozemy skorzystać z refinansowania , dzieki któremu okres spłaty nam się wydłuży a odsetki nie będą rosły ;)
dzianina

Wróć do Pożyczki prywatne