Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania

Dział dla prywatnych inwestorów.

Re: Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania

Postautor: klitek » 21 lip 2016, 12:25

Jeśli ktoś szuka pożyczki, powinien dokładnie sprawdzić osobę lub instytucję, która tej pożyczki ma udzielić. Bardzo łatwo się w coś wkopać i potem jet to już nie do odkręcenia. Warto się np. zapoznać z ofertą firmy JanVest. Już od ponad 15 lat funkcjonują na rynku, więc o czymś to świadczy. Poza tym nie mają dużego oprocentowania - takie porównywane do tych bankowych. No i faktycznie nie sprawdzają sytuacji w BIK ani nie potrzebują zaświadczeń.
klitek

Postautor: monikaponia@wp.pl » 06 wrz 2016, 6:34

Witam

Jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 5000 zł na operację syna. mam stały dochód w ogólnej kwocie 2300 zł ale mam zły bik i krd. Proszę o pomoc. monikaponia@wp.pl
monikaponia@wp.pl

Postautor: Monika » 13 wrz 2016, 8:37

Witam. Potrzebuję pożyczyć 2000.
Proszę o kontakt na maila mdb775@wp.pl.
Monika

Re: Udzielę pożyczki prywatnej sbko i bez sprawdzania

Postautor: Gość » 04 paź 2016, 18:37

Jestem mamą niepełnosprawnego dziecka i nie mogę wziąć pożyczki w banku pilnie potrzebuje 1500zl na 30-60dni mój tel508503641 Anna
Gość

Postautor: grazka67@vp.pl » 12 paź 2016, 15:50

potrzebuje pilnie pozyczki prosze o kontakt
grazka67@vp.pl

Postautor: Gość » 17 lis 2016, 9:58

ACTUM Finanse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest profesjonalnie działającą firmą specjalizującą się w udzielaniu trudnych pożyczek z własnych środków – nie jesteśmy kolejnym pośrednikiem. Działamy w branży finansowej już od ponad 10 lat. Firma mieści się w Szczecinie, ale zakresem działania obejmuje całą Polskę. Podstawową naszą działalnością jest udzielanie pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami. Działamy zgodnie z wytycznymi Krajowego Nadzoru Finansowego i uzyskaliśmy certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo.
Nasze pożyczki przeznaczone są na dowolny cel tzn. m.in.:
Inwestycje
Spłata zadłużeń
Spłata chwilówek
Spłata egzekucji komorniczych
Spłata zobowiązań wobec ZUS
Spłata egzekucji administracyjnych
Spłata zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego
Inny dowolny cel...

ACTUM Finanse Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin
tel. 91/ 820 11 11
tel. 91/ 820 11 12
e-mail: info@actum-finanse.pl
Gość

Postautor: mismejk » 29 gru 2016, 7:26

Próbujcie w Mikro Rata. Złożyłem wniosek o 4 tysiące, ze spłatą rozłożona na 2 lata i dostałem kasę. Zależało mi na długim terminie - chwilówki nie są dla mnie. Przy wielu ratach nie ma ryzyka, że nie spłacę w terminie, a tym bardziej znaczenie ma dla mnie fakt, że koszty całkowite tej pożyczki o dziwo wcale nie są wysokie. Tak więc też kwestia taka, jakich dokładnie warunków szukacie...
mismejk

Postautor: Smaki1996 » 29 gru 2016, 18:08

Witam serdecznie jestem zainteresowany pożyczka 1000zl proszę o szybki kontakt dziękuję 507351798
Smaki1996

Postautor: krzysztof skwarczek » 07 mar 2017, 6:04

Potrzebuje pilnie 600zł moj nr telefonu 517201812 meia nie posiadam
krzysztof skwarczek

Postautor: Aleksandra1987 » 19 mar 2017, 0:09

Witam, jestem Ola z Łodzi i pilnie potrzebuję pożyczyć prywatnie 500-1000 lub 1500 zł. Obecnie przebywam na zasiłku dla bezrobotnych 700 zł netto,500+ i alimenty 400 zł, wplywy na konto bankowe, jestem w trakcie poszukiwania pracy, mam złą historię kredytową,wpisy w bazach, gwarantuję zwrot w ratach lub na warunkach ustalonych przez Pana, bardzo potrzebuję tych pieniędzy, ucieszy mnie każda przyznana kwota, Czekam na kontakt 607652509 lub mail michalek01012012@gmail.com.
Aleksandra1987

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pożyczki prywatne