Nie mam żadnych oszczędności i potrzebuję pilnie gotówki

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Nie mam żadnych oszczędności i potrzebuję pilnie gotówki

Postautor: adrych » 20 gru 2012, 22:30

Nie jest to żaden przedświąteczny wybryk i nie zamierzam kupić sobie nowego sprzętu RTV. Skończyły mi się wszystkie oszczędności i brakuje mi kasy na życie. Od pół roku nie mogę znaleźć pracy. Nie będę o tym wspominał jak ciężko w Opolskim jest o pracę. Słuchajcie gdzie pożyczę szybko gotówkę na krótki termin? Oddam jak się odkuję trochę.
adrych

Potrzebuję pożyczyć kasę na krótki termin

Postautor: kaszpirek » 20 gru 2012, 22:31

Dodatkowa kasa przyznawana na podstawie elastycznie liczonej zdolności kredytowej to dzisiaj powszechnie oferowany produkt kredytowy przez firmy pożyczkowe w Polsce. Trudno jest się odnaleźć w tym gąszczu ofert. Jak chcesz szybko i prosto sfinansować ważne wydatki to polecam Allmoney:
- nie jest pobierana prowizja za udzielenie
- bez formalności i zgody małżonka
- kwoty pożyczek: od 400 do 20 000 zł
- okres umowy pożyczki do 60 miesięcy
- nie ma żadnych haczyków w umowie
- bez opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki
kaszpirek

Potrzebuję szybkiej pożyczki

Postautor: Iza » 28 gru 2012, 13:45

Po świętach jestem całkiem spłukana. Potrzebuję pilnie pożyczki na uregulowanie bieżących zobowiązań. Nie mam żadnych oszczędności ani możliwości skorzystania z debetu. Szukam czegoś, za co nie będę musiała dużo przepłacić, ale również będę mogła szybko spłacić. Nie chodzi mi o żadną wielką sumę. 1000 złotych mi wystarczy.
Iza

skąd wziąć pieniądze po świętach

Postautor: zadłużony » 28 gru 2012, 13:49

Iza, ale napisz może coś więcej to ułatwi pomoc. Bo nie wiadomo czy pracujesz, czy masz już jakieś zobowiązania, czy jesteś wpisana do bik, krd lub innych rejestów dla zadłużonych. Jak masz czyste takie sprawy to idź do banku w którym masz konto i pewnie 1 tys. zł dostaniesz od ręki. Jeśli masz jakieś złe wpisy w bik, ale pracujesz i nie masz zaległości zgłoszonych do KRD to idź do provident bo to może drogie, ale na pewno tańsze niż wszelkiego rodzaju chwilówki.
zadłużony

Re: Nie mam żadnych oszczędności i potrzebuję pilnie gotówki

Postautor: migal » 06 wrz 2013, 11:07

Próbowaliście wnioskować u nich - http://www.proficredit.pl ?
Jeśli otrzymujesz wynagrodzenie, to powinieneś dostać pożyczkę, nie sprawdzają klienta w BIk i przyznają dosyć wysokie sumy.
Powinno wam się udać, ale to już musicie sprawdzić samodzielnie.
migal

Re: Nie mam żadnych oszczędności i potrzebuję pilnie gotówki

Postautor: Maria » 14 maja 2015, 21:13

Pan o nicu Andryk chcesz szybką pożyczke bez zarobków ? Nikt Tobie nie da pozyczki bez dochodów,a kłamac we wnioskach nie radze,bo nie które firmy po za bankowe moga zadzwonic do zakładu pracy,aby potwierdzic zatrudnienie oraz podane zarobki. Wtedy klops jeśli taka osoba nie pracuje,nie ma dochodów więc co jest a no wyłudzenie kredytu co grozi odpowiedzialnością karna przed sądem oraz odsiadki w pierdlu do 5-ciu lat. Lepiej nie kombinowac,bo można się nieźle przejechać i narobć ;) sobie poważnych kłopotów.
Pożycz gdzieś może od rodziny,przyjaciół,ale na pewno nie w chwilówkach,kiedy nie mamy żadnego dochodu a z czego oddasz,może ktoś z rodziny pożyczy na spłatę,ale radzę przemyśleć sprawę rozważenie podjęcia pożyczki. Bez dochodów nie dadzą pożyczki parabanki,a trzeba w wniosku napisac jakie dochody otrzymuje sie z tytułu umowy o pracę tego wymagają firmy,by przedstawic dochody,kłamać nie polecam,jak napisałam wyżej w treści ryzyko kłopotów z prawem o wyłudzenie pieniędzy latanie po sądach,radcach prawnych,adwokatach,aby obronić sie a skąd na to nabrać jesli kuleje się z powodu problemów finansowych. Nie kombinować lepiej dla własnego bezpieczeństwa.
Pozdrawiam serdecznie
Maria

Wróć do Chwilówki przez internet