Pożyczka przez internet na Wielkanoc

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Pożyczka przez internet na Wielkanoc

Postautor: porters » 03 kwie 2017, 9:49

U kogo dostanę intenetowo kwotę na poziomie 5 tysięcy, tak żeby środki mieć na koncie w tym tygodniu i móc rozłożyć spłatę na długi okres? Jakie macie doświadczenia? Czy taką pożyczkę dostaniemy od razu za pierwszym razem? Zależy nam na chociaż 12 miesiącach na spłatę. Co myślicie?
porters

Re: Pożyczka przez internet na Wielkanoc

Postautor: pawelg » 04 kwie 2017, 9:58

Byliśmy w podobnej sytuacji i całkowicie to rozumiem. Zazwyczaj ciężko jest dostać od razu przy pierwszej pożyczce większą kwotę pieniędzy, ale raczej Mikro Rata na bank wam to przyzna. Musisz tylko jakieś dochody wykazać. I tam masz rozsądne koszty i max okres spłaty na 2 lata. Ogólnie - dobre warunki, zbliżone do tego co w bankach, a jednak wymagania nie mają porównania.
pawelg

Postautor: gerson » 05 kwie 2017, 9:54

Potwierdzam. Z zupełnie innych powodów, ale rzeczywiście dostaliśmy od nich 7 tysięcy pożyczki na 18 miesięcy. W banku nie chcieli nam dać nawet tysiąca przez negatywny BIK... A negatywny BIK oznaczał zapomnianą końcówkę przy racie, dokładnie 6,30 zł :( Tak czy siak - koszty tej pożyczki naprawdę nie były wysokie, więc jakoś specjalnie tego nie przeżywamy.
gerson

Postautor: porters » 06 kwie 2017, 9:58

Dzięki wszystkim. Właśnie złożyłem wniosek i czekam na odp. Na własną rękę porównałem kilkanaście pożyczek, których nazwy pojawiają się w necie - faktycznie wychodzi zdecydowanie najtaniej w Mikro Rata - wszędzie sprawdzałem ile wychodzi z kalkulatora.
porters

Postautor: poradzki » 07 kwie 2017, 9:45

Wzięliśmy tą pożyczkę. 4 tysiące, 18 miesięcy na spłatę, rata naprawdę niska. Zakładamy, że spłacimy całość jeszcze w tym roku, ale woleliśmy się zabezpieczyć. Jeśli pojawią się problemy finansowe, to będziemy po prostu spokojnie spłacali - tyle na pewno damy radę, ale jesteśmy prawie pewni, że oddamy przed terminem.
poradzki

Postautor: zygmunt » 17 kwie 2017, 22:01

Mi przyznano w wonga, pieniądze tego samego dnia na koncie. Kwota dokładnie taka, o jaką wnioskowaliśmy. Warunki identyczne jak w reklamach. Za miesiąc pierwsza rata, kwora racjonalna. Jeśli nie dojdzie do czegoś nieoczekiwanego, to za kilka miesięcy powinno się udać pożyczkę spłacić w całości, z jeszcze niższymi kosztami, ale jakoś specjalnie się na to nie nakręcam.
zygmunt

Postautor: oewonga » 20 kwie 2017, 17:47

zygmunt pisze:Mi przyznano w wonga, pieniądze tego samego dnia na koncie. Kwota dokładnie taka, o jaką wnioskowaliśmy. Warunki identyczne jak w reklamach. Za miesiąc pierwsza rata, kwora racjonalna. Jeśli nie dojdzie do czegoś nieoczekiwanego, to za kilka miesięcy powinno się udać pożyczkę spłacić w całości, z jeszcze niższymi kosztami, ale jakoś specjalnie się na to nie nakręcam.

Witam! Zygmunt dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=bezbank.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Wróć do Chwilówki przez internet