Chwilowe problemy finansowe

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Chwilowe problemy finansowe

Postautor: fopner » 16 lut 2017, 13:06

Mamy problemy finansowe, ale nie są one jakieś potężne, chodzi o dosłownie kilka tysięcy złotych.
Problemem jest jednak negatywny BIK. Musimy mieć środki w ciągu 3 tygodni, ale w taki sposób, aby mieć możliwość spłaty długu w kilkanaście miesięcy - bez komplikacji. Co radzicie? Do kogo się udać, aby było to możliwe?
fopner

Re: Chwilowe problemy finansowe

Postautor: KrzysztofK » 17 lut 2017, 11:23

Moge polecić feniko, tam jest do tysiąca złotych chyba, nie pamiętam dokładnie, ale w Twojej sytuacji dostaniesz na pewno i bardzo sprawnie. Wszystko sie załawia przez internet i pieniądze szybko są na koncie. Spróbuj, ten tysiąc też Wam pomoże sie pewnie podnieść
KrzysztofK

Postautor: forper » 17 lut 2017, 13:06

5 tysięcy dostaniesz w Mikro Rata. Spłacę rozłożysz na max 2 lata. Oni nie sprawdzają BIK, zasady dosyć proste. Ogólnie warunki pożyczki naprawdę w porządku. Wiele zależy od tego, czy masz jakiekolwiek dochody. Bo jeśli nie wykazujesz żadnych zarobków, to przecież nikt ci nie da pożyczki.
forper

Postautor: fopner » 20 lut 2017, 13:14

Spoko warunki, dzięki. Puściłem wniosek do Mikro Rata. Jeśli w umowie nie wyskoczą jakieś dziwne warunki pożyczki, dodatkowe koszty, to spoko, skorzystam. Zakładając że mi te pieniądze przyznają. Już w jednej firmie pisano, że nie sprawdzają BIK, a skoro mnie odrzucono, o musieli sprawdzać.
fopner

Postautor: fobers » 21 lut 2017, 7:15

Nie brałem tam nigdy pożyczki, ale jeśli warunki które wyskakują przy kalkulacji są zgodne z tym, co macie później proponowane, to raczej specjalnie nie ma się nad czym zastanawiać - nikt w tym kraju nie daje pożyczek na lepszych warunkach, tym bardziej legalnie. A przy okazji nikt raczej nie pozwala na tak długie spłaty od razu przy pierwszej pożyczce.
fobers

Postautor: Gomes » 21 mar 2017, 13:16

Możesz też poszukać ofert na porównywarce pożyczek Total Money. Sam tak robię i szczerze mówiąc jest to chyba najszybsze rozwiązanie. Tutaj http://www.totalmoney.pl/szybkie_pozyczki_gotowkowe,porownanie,0,wszystkie,wszystkie,1,0,0#wyniki znajdziesz oferty pożyczek bez BIK, wystarczy wybrać to, co będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania ;)
Awatar użytkownika
Gomes

Postautor: Nabank » 18 cze 2017, 13:07

Skorzystaj z jakiejś oferty chwilówek - tylko od jakiejś wiarygodnej i sprawdzonej firmy.
Nabank

Wróć do Chwilówki przez internet