Jakie polecacie darmowe chwilówki ?

Szybkie pożyczki jakie można załatwić przez internet. Nowe chwilówki. Wszelkie informacje dla tych co potrzebują pilnie pożyczyć pieniądze.

Jakie polecacie darmowe chwilówki ?

Postautor: Ramona » 24 wrz 2014, 6:58

Stale poszukuje firm dających chwilówki bez odsetek - za darmo. Oczywiście w każdej biorę tę jedną, jedyną darmową. Chciałabym was spytać jakie wy znacie darmowe oferty ? Mogę się wymienić swoją wiedzą . Do tej pory brałam w : VIVUS , Kredito24 , OKMoney i Soho Credit
Ramona

Re: Jakie polecacie darmowe chwilówki ?

Postautor: Reks » 26 wrz 2014, 12:29

Witaj w klubie. Też lubię sobie czasami poużywać na darmowych pożyczkach. Do Twojej listy dołożę :
Kyzoo oraz Filarum
Już w każdej z tych firm brałem pożyczkę i było OK także polecam. Najważniejsze, żeby za mocno nie zaszaleć i oddać w terminie.
Reks

Postautor: polecampozyczke » 02 gru 2014, 14:57

Serdecznie zapraszam
Na stronie znajduje się porównywarka ofert ponad 20firm oferujących kredyty-chwilówki, która jest na bieżąco aktualizowana. Możesz poznać szczegółowe warunki cenowe oraz przyznania pożyczki, a kiedy wybierzesz ofertę która cię zainteresuje będziesz mógł od razu przejść na stronę pożyczkodawcy w celu skorzystania z oferty.Nasz portal nie udziela pożyczek.
Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.
polecampozyczke

Postautor: Jaśmin » 20 gru 2014, 23:33

Jeśli ktoś szuka pożyczki, to zachęcam do zapoznania się z ofertą .. Mnie bardzo ta strona ułatwiła poszukiwanie chwilówki :D
Jaśmin

Postautor: drozd » 23 gru 2014, 15:19

prawda, uważać trzeba. ja brałem w Lendonie, oddałem w terminie i już. Plus taki był, że pieniądze szybko miałem na koncie.
drozd

Postautor: Slowik » 27 gru 2014, 14:20

Darmową pierwszą pożyczkę ma też Lendon sam skorzystałem i wszystko było okej.
Slowik

Postautor: meran » 25 sty 2015, 13:56

w ogole Lendon jest ok, bo teraz wlaśnie miałem u nich pożyczkę i bardzo dobrze wszystko mi wytłumaczyli. są porządni i nie naciągają!
meran

Jakie znacie darmowe chwilówki ?

Postautor: Alfa i Omega » 24 mar 2015, 16:18

Jestem nałogowym klientem, który wykorzystuje darmowe chwilówki w każdej postaci. Sądzę, że na swoim koncie mam wszystkie jakie są aktualnie dostępne w Polsce. Ostatnia jaka mi wpadła w ręce to Net Gotówka - pożyczają nawet na 6 tygodni. Pamiętajcie oddać kasę w terminie :)
Alfa i Omega

Postautor: kowalskapati » 21 kwie 2015, 7:03

Która pożyczka jest najkorzystniejsza? Według mnie pożyczka bez bik z Mają bardzo dobre warunki. Minimum formalności, długi okres spłaty i specjalne oferty dla wybranych branży i zawodów.
kowalskapati

Postautor: eska » 07 sty 2016, 9:54

pierwszą pożyczkę za 0 zł daje Ekspres Kasa, polecam ich, duża firma, dbają o klientów, szybko przelali mi pieniądze. i mają dobre warunki spłaty.
eska

Wróć do Chwilówki przez internet